Sayfa 75/244 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 593 - 600 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Önce b sonra a olacağız sakin ve sessiz 110 milyon nakit potansiyeli devam ediyor ytd

2. Bugün Güre den geçtim.Körfez Tatil Sitesi nin otoparkı araç doluydu.Maşallah dedim. Hayırlısıyla meyveleri toplayacağız.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. Geçen haftaki düşüşte aşağıdan almış olabilenlere baskı yaparak dökmeye çalışıyorlar. Burada bir süre süründürüp hissenin kaderini çizmeye çalışacaklar.

Bu arada; adamların elinde 1 milyon lottan fazla hisse var ve maliyetleri 2,20-2,25 civarı. Dolayısıyla onlarda zararda.

4. Sessizlik ve izleyicinin çok olması iyi gibi..ytd değildir

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Screenshot_2017-08-21-18-42-22.jpg

Yatırım tavsiyesi olamaz

6. Tahminimce spekler; borsanın geçen haftaki düşüşünde ya kredide yakalandılar ya da başka hisselerde operasyonu devam ettirmek için paraya ihtiyaçları oldu. Yoksa maliyetlerinin %15'i kadar zararla o hisseleri satmazlardı. Yine kar eden piyasa yapıcısı Bizim Menkul oldu. Sattığı hisselerin bir kısmını aşağıdan yerine koydu.

Spekler şimdi hisseyi soğumaya aldılar. Diğer hisselerde operasyon bitince geri dönerler.

7. Ulan ne bezdirdinbe harbi su katılmamış ors pu çocusun senin patronununda müdürününde ta 7 sülalesini eşek s ik sin *****n am ına sok güredeki evlerinide arsanıda

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ne yalan söyliyeyim bende ilk başlarda umutluydum fakat hareketleri izledikçe hiçte b.a grubu olacak kagıt hareketleri bilançosu ve beklentisinin olmadıgı bende agırlık basmaya başladı..endeks düşüyor bu düşüyor endeks çıkıyor bu yine düşüyor istikrarlı ve kaliteli şirket hareketi degil bu umarım elinde olanlar uygun karla çıkabilirler...

Sayfa 75/244 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •