Sayfa 85/244 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Yarın 2.16 konuşabiliriz. Ytd

2. Horizonun önünden geçtim büyük bir gayrimenkul firması ofis açmış ve satışları onlar yapıyor galiba hayırlısı olsun nakitler kasaya gitsin ve sermaye artırımı bedelsiz ve bedelli gelsin arsamız satılsın(kilyosta ki) ve hisse başına düşen değerimizi o zaman görelim bütün bu gelişmeler olursa hedefimiz 5-8 tl arası vade max 1 yıl 3-4 aylık hedefim 3,5 tl
    Ytd
    Son düzenleme : yav_tan; 08-09-2017 saat: 10:53.

3. arkadaş 2 gün yüzümüzü güldürmüyorsun

4. muhtemelen spk dün yukarı yazılıp kendininkileri alarak yukarı kaçacak etkisi yapıp millete dağıttı malı yine yeni yeniden. yükselişe başladığı yer olan 1.2x-1.3x lara kademeli gidecek gibi duruyor ne yaparsa yapsın gibi duruyor. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. 1.95 lere tekrar yolculuk başlıyor galiba

6.  Alıntı Originally Posted by akrep Yazıyı Oku
    1.95 lere tekrar yolculuk başlıyor galiba
    dün tam 2.12'den sattım. 1.9x seviyelerine gelirse tekrar alırız

7. zaten al sat kagıdı bu sanırım ...yatırım kagıdı hareketlerini aylardır görmedim

8.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    muhtemelen spk dün yukarı yazılıp kendininkileri alarak yukarı kaçacak etkisi yapıp millete dağıttı malı yine yeni yeniden. yükselişe başladığı yer olan 1.2x-1.3x lara kademeli gidecek gibi duruyor ne yaparsa yapsın gibi duruyor. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Arkadaş stok ne kadar biliyor musunn 110 milyon dan fazla nakit potansiyeli var ayrıca halka açıklık artıyor sermaye artırımı gerek yeni projeler için sen kulağına fısıldayanlara söyle yutmuyoruz bekliyoruz herşey güzel olacak sermayenin 2 kat o nakit 25 milyon civarı kar geçmiş yıllar karı çıkınca ee o zaman ytd

Sayfa 85/244 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •