Sayfa 87/244 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 689 - 696 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    b grubuna girmesi için 2 li fiyatları kendine yer edinmesi lazım
    Yanlışın var şuan itibarıyla 1,80 ağ ort ile b grubu olacak ocağa kadar başka gelişmeler olabilir ...onlara göre hesap yaparız ytd

2. ortalama 1,80 mı?finnet den falan mı baktın.
    halka açıklık oranı 8,41 lot karşılığı 5.550.600 lot
    dediğin gibiyse ortalama olur.

3. endekste çok absürd bir düşül olmazsa ben bugün 2,20 üzeri atak yapmasını bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    ortalama 1,80 mı?finnet den falan mı baktın.
    halka açıklık oranı 8,41 lot karşılığı 5.550.600 lot
    dediğin gibiyse ortalama olur.
    Evet öyle 1,80 yapıyor investing.com dan baktım bence bizim elinde ki lotları 31 aralığa kadar sıfırlar o zaman a grubu gündeme gelebilir veya sermaye artırımı hepsi de mümkün krgyo number one ytd

5. Galip baba (metro) gyo sevdalısıdır b grubu oldu mu körfezi silip süpürebilir )ytd

6. Yön yukarısı artık 2.03 maliyetim var bekleyecem artik

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Teknik güçlü al diyor. Temeli iyi. Iki gün üst üste 2.07 ve üstü kapatır ise bir de hacimde artış olursa gideceği yol uzun bu kez 3 lira ilk hedef orta vadede...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Teknik güçlü al diyor. Temeli iyi. Iki gün üst üste 2.07 ve üstü kapatır ise bir de hacimde artış olursa gideceği yol uzun bu kez 3 lira ilk hedef orta vadede...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

KRGYO ismi ile bile güzel pirim yapmaya aday. Daha evvel de dediğim gibi şirketin C grubunda oluşu, B ve A grubuna aday olması hisseyi ister istemez yukarı taşıyacaktır.
    Gayrimenkul olarak son günlerde en çok konuşulan gündem maddesi olacak, bu yüzden kabuğundan sıyrılıp güzel yerlere gelebilir. Bu işi takip eden üstadın 4.50 fiyat vermiş olması durumu ortaya koyuyor.

Sadece yazılıp çizilenlere kulak vermeyip, orta ve uzun vade hisseyi toplamanızdır.

YTD.

Sayfa 87/244 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •