Sayfa 206/244 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    valla ilginc islemler oldugu kesin

kendi kendilerine alip veriyorlar😊

ornegin ziraat 1.61 den alip 1.60 a veriyor vakif, garanti, osmanli falan filan tuhaf tuhaf alip veriyorlar

gorunen o ki tahtayi 1.51 destegine dogru yonlendirip, kalanlari da almak istiyorlar.

biz de actigimiz pozisyonumuzu o noktalardan full yapar, ondan sonra kapatiriz ekrani

ha bu arada meshur piyasa yapicimiz BMD bi ara kafasina gore takiliyordu. 1.61 e veriyor 62 den aliyor takiliyor.

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"
    Bir aya yakındır taşıdığım ve bugün baktığımda iyice canımı sıkan işlemler sonucunda dayanamayıp bu ahlaksızlıktan zararına da olsa uzaklaşma kararı aldım. 60-62 arası tamamını verdim arkadaşlar. 😢.. Bu adamlarla baş edilmez.. Bu olaylara neden göz yumulur anlam vermek imkansız.. Neredeyse borsadan çıkma kararı almak üzereyim.. Ya kardeşim ben şurada param üç beş kuruş prim yapar mı diye merak ediyorum, adamlar çok affedersiniz ırzına geçiyor. Parayı kar payı veren bir kuruma yatırsam 10 bin de yüz verir yılda 1200 yapar. Ekran da kapalı kafada rahat.. Burda bir ay duruyorsun can sıkıntısı ayrı, para erimiş ayrı.. İşlemler ayrı bir dava.. Neyse arkadaşlar sizlere dua edelim sıkıntısız çıkarsınız inşallah.. Kalın sağlıcakla. Kenardan izleyeceğiz artık. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

vallahi sn. muhabere acikcasi haklisiniz

boyle bir terbiyesizlik boyle bir ahlaksizlik olamaz !!

ben bimer uzerinden spk'ya ve bist istanbula net ve ayrintili bir bicimde konuyu anlatan sikayet yazilarimi yazdim

cevaplarinin da takipcisi olacagim

ben bu hisseden zarar ettim diyemem, pozisyonum vardi ve ilk 45.5 milyon kar aciklamasinin ardindaki 2-3 gun icinde tatmin edici kar ile sattim (buradada sattigimi ifade etmistim)

ama cok uzun donemdir bu hisseyi takip eden biri olarak bu haksizlik karsisindada elimden geleni yapmak istiyorum ve su an icinde yaptim.

ayrica tkrr pozisyon actim cunku sirket verilerin hala guclu ve piyasa degeri acisindan da hala ucuz kaldigini dusunuyorum. kisisel dusuncemdir kimseyi baglamaz

ama burada aleni yapilan bir piyasa bozucu hareket var ve ky ciddi zarar gordu. bu kadar sikayete eger spk ve bist bu aleni , insanlarin gozune soka soka yapilan bu islemlere sessiz kalirlarsa yaziklar olsun onlarada !! eninde sonunda spk ve bist onlara babasindan miras kalmadi ? bir amac icin oradalar , haksizliga karsi durmak icin oradalar.

herkese bol degil hayirli kazanclar dilerim

3. Bizim menkul taşın altına saklanmış tek lot işlem yapmıyor lisansın iptal edilene kadar mücadeleye devam yatırımcıları
    Hisse yükselirken lot manyağı yapanlar bakın hisseler su parasında neden almıyorsunuz sözde py yapıcı bence o işlemleri
    Yapan arkadaş alacağı cezayı merak ediyor ödülünü alacaksın az kaldı ytd

Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Bizim menkul taşın altına saklanmış tek lot işlem yapmıyor lisansın iptal edilene kadar mücadeleye devam yatırımcıları
    Hisse yükselirken lot manyağı yapanlar bakın hisseler su parasında neden almıyorsunuz sözde py yapıcı bence o işlemleri
    Yapan arkadaş alacağı cezayı merak ediyor ödülünü alacaksın az kaldı ytd
    zaten bu isler boyledir ! satarken piyasa yapiciligi kapsaminda olur, almaya geldiginde ortadan kaybolursun ?

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    zaten bu isler boyledir ! satarken piyasa yapiciligi kapsaminda olur, almaya geldiginde ortadan kaybolursun ?
    İNŞALLAH TAMAMEN yok olacak py yapıcı lisansı iptal edildiğinde o zaman yatırımcıları tokatlamak
    Nasılmış şöyle okkalı bir de ceza yesin o yağmur gibi satarken aldığı zevki kussun kalitesiz yaklaşım ytd

6. Spk ve BİST'e dilekçe gönderen kaç kişi var arkadaşlar bu bizim menkulun 27.02 tarihinde bilanço
    Açıklanmadan yaptığı 217.000 lotluk satış için py bilançoyu bilmeme öğrenememe gibi bir durum olduğunu
    Düşünen var mı ?zarar gören ve bu py yapıcılıktan rahatsız olanlar şikayet etsinler hep yükselişte sat tahta çökünce al
    Bu py yapıcılık olsun yapıcılık kısmı ky için olsa gerek piyasa kısmı da şirketin kasası ytd

Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Spk ve BİST'e dilekçe gönderen kaç kişi var arkadaşlar bu bizim menkulun 27.02 tarihinde bilanço
    Açıklanmadan yaptığı 217.000 lotluk satış için py bilançoyu bilmeme öğrenememe gibi bir durum olduğunu
    Düşünen var mı ?zarar gören ve bu py yapıcılıktan rahatsız olanlar şikayet etsinler hep yükselişte sat tahta çökünce al
    Bu py yapıcılık olsun yapıcılık kısmı ky için olsa gerek piyasa kısmı da şirketin kasası ytd
    bu adamlar bildigin piyasa yapiciligi adi altinda ortak satisi yapti..

minareyi calan kilifini hazirlar lafi bosuna soylenmis degil!!

valla ben hem spk hem de bist'e ayri ayri ayrintili olarak sikayet basvurusu yaptim. cevap gelince de paylasacagim burada.. gelir heralde

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu adamlar bildigin piyasa yapiciligi adi altinda ortak satisi yapti..

minareyi calan kilifini hazirlar lafi bosuna soylenmis degil!!

valla ben hem spk hem de bist'e ayri ayri ayrintili olarak sikayet basvurusu yaptim. cevap gelince de paylasacagim burada.. gelir heralde

Bir iki kişiyiz galiba hakkını arayan neyse tek kalsamda biZimin yaptığını ispat edeceğim bildiklerimiz var bunlarda
    Zamanı gelince açıklanacak ceza verecek kuruma tabi bizimin zararına işlem yaptığını gördünüz mü hiç ? Ytd
    Babasının çiftliği yatırımcıları öpmeye devam ytd

Sayfa 206/244 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •