Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 73 - 80 arası.

Konu: MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş

1. Marka çok sıkıştı her an patlama yapabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Varsaklı Yazıyı Oku
    Marka çok sıkıştı her an patlama yapabilir
    bu sitede marka ile ilgilenen yok hayret başka sitelerde yoğun ilgi var .girdik bakalım biraz .ytd.

Ev sahibine 8 ay kirayi takmis kari banka aliyordu, 150 milyon euro fon getiriyordu. Insanlara 40 milyon lira gecirdi. Ne midemiz bulandi, ne tiksinti geldi burda 2 sene. Bunlari yapana bir ceza cikmamis artik neresi yaglaniyorsaydi.

Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Özledinmi beni daha yeni başliyor cezalarin gelmesi .. bu işler böyle 5 sene sürer mahkemelerin cezaların gelmesi yavaş yavaş

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Devami yok mu bunlarin?

Kadin bir sene sove saya, bonure anira, kendini ove ove, butun sirket patronlarina mok ata ata milletin 40 milyon lirasini carpti.

Ama ilahi adalet. Hem SPK Transturk'te aynisi yapmasini onledi, hem de millete 100 milyon lira daha gecirecegi tahsisliyi iptal etti. Borsaya 400 bin kumarbaz geldi koronadan, butun bataklar 10a katladi. Elinde bir lot mal yok, en azindan 300 milyon lira kacirdi!

6. Biraz şirketin Web sayfasını inceledim. Personel sayısı 2 hadi birisi genel müdür Diyelim diğeri de sekreter olsun Yaw kardeşim koskoca holding de çaycı personele mi yok. Aklımda deli sorular. İncelemeden Bodozlama atladık. Sonumuz hayır olur umarım (hiç umudum yok ama) YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. telegramda bir grup var gördüğüm kadarıyla.. vur kaçcı..

günlk..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    telegramda bir grup var gördüğüm kadarıyla.. vur kaçcı..

günlk..

bende yok..

Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •