Sayfa 15/16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş

SPK'dan aciklama. 2021'de de mi tahsisli yapacakmis. Muahahaha.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SPK açıklaması :

1 sene boyunca her allahin gunu bu kadin ile d.ss.k gectim. Otobuslerde blockchain. Bu gercek KAP haberi yahu! Kadinin ustune donu yok, herseyi baskalarina yapmis hacizlerden, sirketin arabasi bile calisanin uzerine, 7 ay kirayi ev sahibine takmis, soylesinin altina youtube'dan "mobilyalarin parasini ne zaman odeyeceksin, 2 sene once aldin sedat peker ile tehdit ettin" diye mesaj atmis millet... gelmis banka alacak. Muahahaha. Aklimizla d.ss.k gecmeyeekti.

Bir de genel kurula gideyim diye yemliyordu. Gitsek Sedat Peker kapida bekliyor olaackti herhalde! Tevekkeli Deniz sirkete gittikten sonra birileri beni takip ediyor diyordu.

3. vay be ne günlerdi arda nerdesin
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    1 sene boyunca her allahin gunu bu kadin ile d.ss.k gectim. Otobuslerde blockchain. Bu gercek KAP haberi yahu! Kadinin ustune donu yok, herseyi baskalarina yapmis hacizlerden, sirketin arabasi bile calisanin uzerine, 7 ay kirayi ev sahibine takmis, soylesinin altina youtube'dan "mobilyalarin parasini ne zaman odeyeceksin, 2 sene once aldin sedat peker ile tehdit ettin" diye mesaj atmis millet... gelmis banka alacak. Muahahaha. Aklimizla d.ss.k gecmeyeekti.

Bir de genel kurula gideyim diye yemliyordu. Gitsek Sedat Peker kapida bekliyor olaackti herhalde! Tevekkeli Deniz sirkete gittikten sonra birileri beni takip ediyor diyordu.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Selo hosgeldin! Kari bizi GK ayaklarina Sedat Peker ile halledecekti. Muahahaha.
    Hep yazdiniz bu isleri tek basina yapmiyor, arkasinda birileri var diye. Dur bakalim ortaya dokulsun biraz biraz.
    Herifler yerde bu kagidi pazarliyorlardi, bir foruma gelemiyorlar.

Adalet eninde sonunda yerini bulur. O kadar yatirimciyi dolandirdin, butun yaptiklarin simdi ortaya cikmaya baslayacak.

Korona kumarbazlari ici bos sirketi alip yarim milyar liraya cikarmis. Agzinin sulari akmis, ama kadinda bir lot bile yok. Ne yapalim beles hisse kapalim... tahsisli.

He.

7. Sadece bu topik bile gerçekte kimin ne mal olduğuna iyi bir delil. Fakat ne yazık ki bir kesim siyaset ayağına ak-kara tuzağına düşmüş. Yanlış hesap...

04.2023 tarihli Pay İşlem Sırası Kapatma / Açma Duyurusu'na (https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1139124) istinaden işlem sırası kapatılan Marka Yatırım Holding payları, devam eden kapalılık hali 5 işlem gününü geçtiğinden BIST Piyasa Değeri Ağırlıklı Pay Endeksleri Kural Seti'nin 8.1. maddesi gereğince 25.04.2023 tarihinden itibaren kapsamında bulunduğu tüm endekslerden çıkarılacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 15/16 İlkİlk ... 513141516 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •