Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş

1. Özledinmi beni daha yeni başliyor cezalarin gelmesi .. bu işler böyle 5 sene sürer mahkemelerin cezaların gelmesi yavaş yavaş

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben de ne zamandır hiç mesaj yazılmamış diyordum. Yeni başlık açılmış.
    Ceza gelmiş devamı da gelecek.
    Bugün önümde Ekotürk açıktı 2 defa reklamı oldu Pazar günü İş’te Kadın programına çıkartacaklarmış yok dedim artık ya Ali Çağatay’ın programını YouTube’dan sildirdiler bir rezalet daha geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Vay be ciddi ciddi tv’ye çıkartacaklar herşeye rağmen. Parayı verse demek tosun da çıkacak.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yonetim hissenin eski topigini silmekle kalmamis, koydugum disardaki backuplarin linklerini de kaldiriyor.

Ayiptir, bu kadin insanlari 40 milyon lira dolandirdi.

800 sayfasi burda: https://markayatirimholding-minetozl...30&page=1.html

devam 3.. Su sahta hisse alim haberini ve satis yapmasi yasak olan bilanco doneminde satisini ekleyelim.

--------------

29.11.2016
    Senede 80 Milyon Euro getirecek Troypark/Cornerpark, Garantor Haberi, Denizbank'la Anlasma Imzalanmasi (2017 bilancosunda getirisi SIFIR)

Mine Tozlu'dan:
    Türkiye'de yıllık ortalama 800 milyon Euro civarında olan emlak sektöründe ilk yıl hedefinin, öncelikle pazarın %10'u ile Garantör Sistemini tanıştırmak olduğu;

29/11/2016
    Cornerpark Alışveriş Merkezi

Garantör sistemi kapsamında ilk sözleşme, bağlı ortaklığımız Engaranti Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Engaranti GDH) ile Cornerpark Alışveriş Merkezi arasında imzalanmıştır.

6/12/2016
    Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mine TOZLU'nun projesi olan, Türkiye'de ilk defa kiracı ile kiralayan arasında GARANTÖR olarak konumlanacak olan Garantör Sistemi kapsamında, Şirketimiz bağlı ortaklığı Engaranti Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (Engaranti GDH) ile Denizbank A.Ş. arasında işbirliğine başlanmıştır.

Söz konusu işbirliği kapsamında, Garantör Sistemine dahil olan ilk alışveriş merkezi Çerkezköy CornerPark AVM'den sonra, Çanakkale TroyPark alışveriş merkezi de Garantör Sistemi'ne dahil olmuştur.

YORUM:

14.09.2017
    150 Milyon Euroluk fon icin Alman sirketi ile anlasma haberi

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    2017-09-14

Açıklama Şirketimiz Marka Yatırım Holding A.Ş. ile Almanya'da faaliyet gösteren Kirchhoff Consult AG (KC) arasında protokol imzalanmıştır.

KC, protokolde öngörülen 6 aylık bir dönem içerisinde, işlemin gerçekleştirilmesine yönelik olarak uygun yatırımcı araştırması yapacak, potansiyel yatırımcılar ile iletişimde bulunacak ve işlemin gerçekleştirilmesi için gereken azami çabayı gösterecektir. Protokolde öngörülen 6 aylık süre sona erdiğinde, halen potansiyel yatırmcılar ile devam eden pazarlıkların bulunması halinde, söz konusu protokolün süresi, devam eden pazarlıkların en sonuncusunun tamamlanması için gerekli olan süre kadar kendiliğinden uzayacaktır.

KC ile yapılan protokol kapsamında, potansiyel yatırımcılardan 150 milyon euroya kadar bir kaynak sağlanması hedeflenmektedir.

YORUM:

15.01.2018
    Bilanco Donemi Islem Yapmaktan Gelecek Ceza

Marka Yatırım Holding'in patronu Mine Tozlu, şirketteki paylarını sattığını duyurdu

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu'nun Şirketimize yaptığı açıklamadan, Şirketimiz sermayesinde sahibi bulunduğu A ve B grubu 3.089.678,-TL, nominal değerli payları 1,-TL beher pay 1,50,-TL'den olmak üzere 4.634.517-TL bedelle Borsa dışında devrettiği öğrenilmiştir.

YORUM:
    http://www.spk.gov.tr/Duyuru/Dosya/20140529/0

1 Ocak - 11 Mart islem yapamaz sermaye piyasalarinda patron diyor. Sadece 6 aylik e 12 aylik bilancolari kapsiyor. Benim oteki patrona 58 bin lira idari para cezasi geldi (borsada satis yapmaktan). Mine'ye de gelir yakinda. "Borsa disinda" olmasi farketmiyor anladigim kadariyla yonetmelikte. "Sermaye Piyasasi araclarinda" diyor.

23.02.2018
    SPK'nin tahsisli reddi

1. Sirketiniz talebinin;

- Sirket'e nakit konuldugu iddia edilen fonlara iliskin olarak, ayni paranin sermaye artiriminda birden fazla kisinin sermaye koyma borcuna karsilik mahsup edilmek uzere kullanildigi ve bu sekilde fiktif borc yaratildigi,

- Yaratilan fiktif borclarin sermaye artirimindan dogan borca mahsup edilmesinin sermayenin eksik tesekkulune yol acacagi ve sermayenin fiilen olusturulmasina engle olarak malvarliginin korunmasi ilkesine ve Sermaye Piyasasi Kanunun'nun 12. maddesinde yer alan sermayenin tam ve nakden odenmesi zorunluluguna aykirilik teskil edecegi,

- MT Marka Proje Danismanligi ve Isletmeceiligi A.S. (MT Marka) paylarinin satin alinmasinda esad alinan, sozkonusu sirketin piyasa degerinin tespitine iliskin degerleme raporunda kullanilan varsayimlar ve yontemler dikkate alindiginda sirket degerinin objektifligi konusunda tereddut olustugu,

hususlari dikkata alinarak olumsuz karsilanmasina.

YORUM:
    Tesekkurler SPK.

03.05.2018 06:58:49
    Hisse Alim Haberi Cikartip Seans Acilir Acilmaz 1 ay topladigi 1 milyon lotu piyasaya bosaltmak

Marka Holding YKB Tozlu, 31 temmuz'a kadar şirket paylarından borsada alım yapacağını açıkladı

"MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Şirketimizin pay piyasasındaki olası olağandışı gelişmelerin etkilerinin asgariye indirilmesi ve Şirketimiz pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumuna uygun bir ortamın sağlanmasına katkıda bulunulması ve böylece tüm Şirketimiz pay sahibi yatırımcılarımızın menfaatlerinin korunması amacıyla, 03.05.2018-31.07.2018 tarihleri arasında Şirketimiz paylarını borsadan alacağımı, alıma konu edilebilecek azami fon tutarının ise 31.500.000,-TL olduğunu ve buna göre Şirketimiz pay piyasasında yapılacak alım işlemlerinin 3 aylık sürede tamamlanacağını bildirir, konunun Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığı ile Şirketimizin tüm yatırımcılarına duyurulması için gereğini rica ederim."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/680629

YORUM:
    Yorumu 3 Mayista yapmisiz:
    Nisan ayinda 1.25 ortalama ile 600 bin lot almis. Bir de ustune aldigi dunku 300 bin lot vardi. 1.46'dan onlari bosaltti.
    200 bin lira ....

Hisse fiyati 1.55'ten 0.66'ya kadar hep dustu bu olaydan sonra ( 18 Agustos tarihi itibariyle).

GECEN AY ALDIGI 600K ve DUN ALDIGI 300K:

BUGUN SATTIGI 900K:

Grafikli Anlatayim Size:

28.06.2018
    SPK'nin MARKA'nin Sahte Raporlarini Cikaran Yeminli Mali Musavirlik ve Degerleme Sirketinin Lisansini Iptal etmesi

Alternatif Bağımsız Denetim'e yasak, iptal ve ceza geldi
    28 Haziran 2018, 18:41

Alternatif Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'in faaliyeti ve yetkisi iptal edildi.

Sermaye Piyasası Kurulu, Sermaye Piyasasında, Bağımsız Denetim Standartları Hakkında Tebliği ve Türkiye Denetim Standartları'nın muhtelif hükümlerine aykırılıklar nedeniyle şirketin değerleme faaliyetleri süresiz olarak yasakladı. Ayrıca şirketin bağımsız denetim yetkisi iptal edilerek listeden çıkarıldı. Bununla birlikte 2016 ve 2017 yıllarına ilişkin değerleme faaliyetlerinde aykırı işlemler nedeniye SPK şirkete 27 bin 47 lira ceza uyguladı.

Alternatif'in yaptigi butun degerlendirme raporlari asagida (2018'de Arti da var, hani su kanseri iyilestirecek Arti). Marka'ya yolladigi sahte raporlar yuzunden lisansi iptal edilmis (Denge'nin herhangi bir reddi veya basvurusu yok).

MARKA
    22/05/2017
    Degerleme Raporu Sonucu Bulunan Tutar
    Dünya Markalari: 25.087.256,-TL Istanbul Bijuteri: 12.184.232,-TL

MARKA
    18/08/2017
    MT MARKA PROJE DANISMANLIGI VE ISLETMECILIGI A.S. 101.897.998,-TL

TRNSK
    28/12/2017
    Gökyüzü Moda ve Tekstil Tamami için 59.979.089,-TL

DENGE
    25/10/2017
    Pana Proje ve Gayrimenkul Yatirimlari Gelistirme Anonim Sirketi 67.183.964

YORUM:
    Tesekkurler SPK.

MINE TOZLU'nun GECMISINDEN

7 Ay Ev Sahibine Kirayi Odememesi
    (Kapici ve Otoparkci "Benim de parami vermedi" demis)

Mobilyacisinia Koltuk Parasi Odememesi
    Parasini Alamayan Magdur Ile Baska bir Insaat Firmasinin Irtibata Gecmeye Calismasi

27 sene once 20 Yasinda Stajyer Olarak Bir Bankada Calismasini "Bankaciyim" Demesi

4 sene issiz gucsuz dolasmis ilk isinden sonra. Hayatinda ilk bastaki muhtemelen stajyerlik yaptigi EtiBank disinda hicbir yerde birkac aydan fazla is tutmamis. Ta ki kendi şirketini kurup, borsaya girene kadar

1991 - 1995 Etibank, Operasyon
    1999 - 2000 Egebank, Operasyon
    2001 - 2003 Capitol, Halkla İlişkiler
    2004 - 2005 Alemdar Holding, Genel Koordinatör
    2005 - 2012 MT Marka

EKLEMELER:
    19.08.2018: Bilanco doneminde hisse satisi yapmasi
    19.08.2018: "Hisse Geri Alim" haberi ile 1 milyon lot bosaltmasi

... calisma devam ediyor.

O kadar ugrasmistim tekrar koyup resimleri dogru cikartabileyim diye.

7. Selo probolis oldu her tarafimiz ya.

Bu arada yollamış yine finansal tablolari bakmaya gerek var mi yok tabiki.

8. 666 çalısmış valla hiç birsey bakmaya gerek kalmamış ..
    Arda Yanlız sayesinde propolis uzmani olduk
     Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    Selo probolis oldu her tarafimiz ya.

Bu arada yollamış yine finansal tablolari bakmaya gerek var mi yok tabiki.
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •