Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 65 - 72 arası.

Konu: MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş

1. Marka

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dediğinizi yaptım ve çok fazla olmamasına rağmen geçmiş 9 sayfayı okudum. Benim anladığım tahsisli olursa hissenin fiyatını satış amaçlı kullanabileceklerini anladım. Daha öncesi 2.27 li fiyatlarda yaşanmış. Adamlar 1 liranın altında topladıklarını 1 lirayla paçal yapıp piyasaya sürüyorlar. Bedava para kısmından bunu anladım. Spk tahsisli arttırımı onaylamaz ise bu hisse fiyatına olumlu olucak anlaşılan. Herkese açık bir bedelli şirket ve hissedarlar için daha uygun olanı anladığım kadarıyla. Yanlışım varsa düzeltin. Buda hisse fiyatının niye buralardan yukarı gidemediğini gösteriyor. Tahsisli onaylanırsa py kafasına hisse yemekten çekiniyor anladığım kadarıyla ve fiyatı buralarda dolaştırıyor. İşin sonu spk onaylamaz ise hissenin bir şansı olduğu. Yoksa döngü devam edicek. Burada anlamadığım bist tin haberi olmadan hisseleri nasıl satabildikleri.
     Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    Bu hisseye giren herkes patron kim,amacı ne,zihniyeti ne araştırsın eski mesajlara muhakkak baksın.

Sent from my iPad using Tapatalk
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1.45 ustune atıp kalmalı ytd

aylık

5. 2.70 ustune atıp kalırsa 2.80 ve 2.88 muhtemel ytd

6. 2.70 ustune atırmamak için baskı uygulanıyor

7. Marka ilerleyen zamanlarda nasıl bir yol izler arkadaşlar yatırım yapmak istiyorum sizce hisse fiyatı uygunmu teşekkürler

8. burası boş marka ile ilgilenen yok galiba

Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •