Sayfa 14/253 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 105 - 112 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Ticarette parayı malı alırken kazanırsın borsada böyledir malı ucuzken alacaksın

Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Son bir buçuk ayda bana %40 kazandırdı evet sürekli yükselmiyor ama al sat imkanı veriyor şimdide iyi bir alım fırsatı verdi bence
     Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Ticarette parayı malı alırken kazanırsın borsada böyledir malı ucuzken alacaksın
    Ay değil, belki yıl beklemeyi düşünüyorum, uzun vadede çok daha iyi olacağını tahmin ediyorum...

3. Artık dibe değdi yani bedavadan az pahalı durumda şuan tüm alım gücümü kullandım daha imkanım olsa hiç düşünmem buradan alırım

4. Borsada doğru düzgün hisse kalmadı çoğu şişirilmiş balon gibi patlamaya hazır geri kalanı da zarar eden veya taş gibi yerinden kımıldamayan kağıtlar. Ben MEGAP 'ın geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. Sektör iyi karı da iyi yakında ben ilave yatırımlar olacağını düşünüyorum. Şirket büyümek için müsait sürekli pazar arayışındalar. İnşallah iyi olur.

Temeli hakkında bilgi sahibi değilim. Grafik büyümeye müsait

6. Hacim iyice düştü demekki bu fiyatlardan kimsenin vermeye niyeti yok almaya niyeti olanlarda çıtayı yükseltecektir illaki bu kağıt uzun süre yatayda gitmez yakında tepki verir

7. arkadaş işleme kapatın bari olsun bitsin seans sonu bir fiyat belirle birde hacim koy tamam.. bu nedir ya

8. Zamanı geldi

Sayfa 14/253 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •