Sayfa 140/253 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Aklımdaki bazı sorular (devam)

4- Yapılacak olan bedelli sermaye artırımından elde edilecek gelirin %62 gibi büyük bir oranının !!! işletme sermayesi güçlendirilmesi !!!gibi muallak bir alana yönlendirilmesinin asıl sebebi nedir ? Herhangibir duran varlık alımına ihtiyaç yokmudur ?

5- Bazı firmalarda faturasız yapılan satışlar bilançoda ortaklar borçlar kaleminde izlenmektedir. Süreç şöyle işler faturasız satış yapılır ele geçen nakit yine faturasız alışlarda eritilmeye çalışılır ancak illa sisteme sokulması isteniyorsa sanki ortak firmaya borç veriyormuş gibi onun adına firmanın banka hesabına yatırılır. Firma ortağının daha önceden yapmış olduğu 2 milyon küsür sermaye artırımının bu konu ile uzaktan yakından alakası varmıdır?
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Aklımdaki bazı sorular

1- Fabrika binası kime ait ?
    2-MEGA FOAM AŞ isimli 2018 yılında Hüsnü Ender Erel ve Nurhan Yeni tarafından kurulan firmanın - ki bu firma aynı zamanda MEGAPOL ün sattığı makinayı 1.700.000 TL YE almıştır - MEGAPOL ile ilgisi varmıdır ?
    3- 1.700.000 TL ye satılan makinanın ekspertizi yapılmışmıdır?
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Bu kagitdaki sorun tek fiyata duscek olmasi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ne olacak şimdi. Tek fiyat mı işlem görecek?

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. seansa ne zaman açılacak bilgisi olan var mı?

5. Şirketi aradım, satışların iki kat arttığını söylüyorlar. Bu bilançoya yansıma durumu varmış. inceleyebilirsiniz dediler.

6. SPK şimdi küçük yatırımcıyı mı korudu? Tek fiyat işlemi getirerek daha da beter etti küçük yatırımcıyı.

7. bedelli ne zaman yüzde kaç beyler ?

bedelli ertelendi sanirim

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 140/253 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •