Sayfa 150/253 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. icbct malları bitti

hadi oğlum çiz tavanı da haftasonu biraz olsun rahat edelim

ytd

2. Bu icbct paniklemi satdi acaba.yoksa dokturmek icinmiydi

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Megap politen degilmi.tekstil nerden cikti

4. Bedelliyi açıkladı mi arkadaşlar? ?Ben hiç takip etmedim..O yüzden de haberim olmadi..en son surket ile görüştüğümde 1 ay içinde aciklariz demişlerdi. .

Benim de mallarim 2.73 maliyetlidir. .kötü düştü. ..bedelli ayağına biraz daha düşebilir. .tabi endeks düşmeye devam ederse ??

Bu arada patronun borsaci olması pek hoşuma gitmedi..şimdi her türlü dalavareyi öğrenmiştir. .dua edelim de Eda Hanim helal süt emmiş biri olsun da KY yı yolmaya çalışan biri olmasın. .

Şu anda temeli iyidir ileride maliyet dusurecem. .umarım bu iyi bilancoyu da bir dalavareyi için yollamis olmasın. .

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bedelliyi açıkladı mi arkadaşlar? ?Ben hiç takip etmedim..O yüzden de haberim olmadi..en son surket ile görüştüğümde 1 ay içinde aciklariz demişlerdi. .

Benim de mallarim 2.73 maliyetlidir. .kötü düştü. ..bedelli ayağına biraz daha düşebilir. .tabi endeks düşmeye devam ederse ??

Bu arada patronun borsaci olması pek hoşuma gitmedi..şimdi her türlü dalavareyi öğrenmiştir. .dua edelim de Eda Hanim helal süt emmiş biri olsun da KY yı yolmaya çalışan biri olmasın. .

Şu anda temeli iyidir ileride maliyet dusurecem. .umarım bu iyi bilancoyu da bir dalavareyi için yollamis olmasın. .
    Hic takip etmemen cok entresan.halbuki ben yillarin uzman birisi olarak tanirim seni.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bedelliyi açıkladı mi arkadaşlar? ?Ben hiç takip etmedim..O yüzden de haberim olmadi..en son surket ile görüştüğümde 1 ay içinde aciklariz demişlerdi. .

Keko dostum burada maliyetin bayağı yüksekmiş,

2019/12 bilançosuna göre % 100 bedelli başvurusu için yönetime yetki verildi.

daha yolun başında gibiyiz,

bedelli gerekçesi yatırım ve makina parkını yenileme olduğundan başvuru onaylanır diye düşünüyorum.

bende bugün kapanışta biraz alım yaptım, hayırlısı bakalım..

it is the average of five people in the human environment..

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Hic takip etmemen cok entresan.halbuki ben yillarin uzman birisi olarak tanirim seni.

Arkadaşlar ben Borsa ile profesyonel olarak ilgilenemiyorum. .yani tek işim ve gecim kaynağım Borsa değildir. .

Ben özel bir hastanede boş zamanlarimda ilgilenmeye çalışan biriyim. .tabi iş yerinde iş bilgisayarinda matriks programı açıp izleyecek imkanım yok...zaten iş yerinde de bu yasak..bu yüzden de kısıtlı daha doğrusu normal bir KY gibi takip etme imkanım oluyor..

Ama bu kısıtlı imkanlara rağmen ALLAH ima çok şükür ki çok kazanmak nasip oldu bize..zaman zaman sermayesi milyon tl lere varan ve BY olarak niteledigimiz dostlarim dahi benden görüş ve fikir almaktadır. .en azından fikirlerime saygı gostermekteler. .

Sermaye ve imkanlar ile tam bir KY yım. .2015 yılında 5 bin tl lik sermayem şu anki nakitim ile birlikte ve harcadiklarim ile birlikte 200-250 bin tl leri görmüştür. .onun dışında fikirlerime değer verenler beni tam da senin zannettigin gibi görürler. .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Keko dostum burada maliyetin bayağı yüksekmiş,

2019/12 bilançosuna göre % 100 bedelli başvurusu için yönetime yetki verildi.

daha yolun başında gibiyiz,

bedelli gerekçesi yatırım ve makina parkını yenileme olduğundan başvuru onaylanır diye düşünüyorum.

bende bugün kapanışta biraz alım yaptım, hayırlısı bakalım..

it is the average of five people in the human environment..
    Bilançosunu beğendiğim için aldım. .biraz önce kap haberlerine baktım gerçekten de bedelli açıklamış. .zaten geçen günlerde aradigimda yetkili arkadaş şu anda toplantıda bu konu konuşuluyor demişti. .

Megap Karel ve karsanda sermayem dağılı. .ilerde imkanım olursa diğer hisselerden kar ettiğimde burada maliyet düşürürüm. .güzel ve uygun bir fiyat görürsem sermayenin yarısını belki de daHa fazlasını megapa yatiririm. .

Bu hisseye bakarken geçmişteki blcyt hissem aklıma geliyor. .

Eğer patron da durust ise bir sorun çıkmaz. .ama yok patron bedelliye katılımın sağlanması için bilançoda kar aciklamis ise işte o vakit kıyamet kopar..umarım patron helal süt emmiş biridir..patronun geçmişini bilmiyorum dolayisi ile de tanımıyorum. .

Ama sonuçta bu riski alacam görünüyor. .bu arada Son 3 aydır iyi ve kaliteli hisselerde kayıp ediyorum ve bir türlü Borsa işlerim iyi gitmiyor. .bunu da belirtmek isterim..

Artık gerisi nasip diyorum..hissenin düşmesine pek de uzulmuyorum çünkü bana ederi şu anda en az 3.30 tl olan ve bu yıl ki karı ile belki de ederi 5.00-10.00 aralığında olabilecek bir hissede maliyet düşürme imkanı veriyor. .

Sayfa 150/253 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •