Sayfa 158/253 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. sn.keko,

Cirosunun büyük kısmını al-sat tan yapan bu hisseyi neye istinaden bebek hisse olarak nitelendiriyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu hisse şu anda bebek hisse dir. .ama bu aralar korona virüs olaylarından dolayı kızamık geçiriyor. .eğer bu dönemi hasarsız veya hafif hasarlı atlatabilirse? ?? Önünde büyüyüp gelisebileceği uzun bir yol var..

Bu bebek kızamığı atlatabilecek mi ?? Bunu bende bilmiyorum..bunu ancak gelen bilançolarda görebileceğiz. .ben de merakla o vakti gözetiyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by serdar2337 Yazıyı Oku
    Eski dost guzel insan keko kardas buradaysa rahat olun derim...
    Senin burada oldugunu gordugume cok sevindim Keko....
    Tekirdagdan Batmana sevgiler....
    Bu arada yanlis hatirlamiyorsam sen de hastane calisaniydin.
    Allah senden ve tum doktor,hemsire,diger saglik calisanlarindan razi olsun.
    Hepinizi,hepimizi su virus imtihanindan kurtarsin.
    Sevgi ve saygilarimla...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi dileklerin için tskler dostum..doğru hatirliyorsun batmanliyim ve sağlık sektöründe çalışmaktayım. .bizim burda şükür ki vaka sayısı azdır. .

Buna rağmen azami olarak kurallara riayet ediyorum..ama işin aslı da kaderdedir. .ne kadar da korunursan Korun kaderin gelmişse o virüs maskenin de içinden geçip seni bulabiliyor. .

O yüzden de önce tedbir sonra da tevekul etmek gerekiyor. .

Megap ise çok beğendiğim bir hisseydi. .bu virüs çok etkilemezse şirketten beklentilerim büyük olacak. .Bakalım bilançoları nasıl olacak

3.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    sn.keko,

Cirosunun büyük kısmını al-sat tan yapan bu hisseyi neye istinaden bebek hisse olarak nitelendiriyorsunuz?
    Ciroya değer vermezseniz bile kar miktarına değer vermek zorundasınız. .geçmişten bu güne her yıl yaptığı karı alt alta yazdığınızda artan kar zaten Size birçok ipucu verecektir. .

Özellikle 2019 yılı son çeyrekte yaptığı 4.250 milyon kar müthişti ..bunun yanında sirketin artık devlet teşviklerinden faydalanmak için attığı adımlar şirketin kabuk değiştireceğinin işaretlerindendir. .

Bu olumlu adımları gerçekleştirir ise ve virüs de megapi teğet geçerse şirket çok büyüyebilir..O durumda zaten şu anda da işlem gördüğü GİP pazarindañ çıkıp yıldız pazara geçer. .

Önünde uzun bir süreç olduğuna inaniyorum

4. Şifre, kullanıcı kodu hepsini unuttum yeniden kayıt oldum bayağıdır yazacaktım foruma giremeyince yazamadım. Bir arkadaş 2,53 ortalamayla aldırttı şubatta şöyle olacak böyle olacak diye şubatta söylediği rakamın yarısını bile görmediği gibi kağıdı istediğin zaman satmak imkansız gibi. Hep son işlem fiyatını yazıyorum bir altından işlem yapıyor. 2 kademe altını yazıyom 3 kademe alttan işlem görüyor. Lanet olsun çok zararla da olsa kurtulsam diyorum kene gibi yapıştı kurtulamıyorum. Dün akşamdan 5000 lot 1,80 kapanış fiyatından satış yazdım ş.ler 70 lot işlem yaptılar almamak için ardındanda indirdiler önce 1,77 ye sonrada 1,76 ya. Yani senin istediğin zaman satmana müsade etmiyorlar. Bu sadece bugün değil satmak istediğim zaman hep böyle oluyor. Bu pazarında kötü tarafı bu
    (Yatırım tavsiyesi değildir)

5. Arkadaşlar şirketin üretim yaptığı fabrika kendi malımı kiralıkmı. Fabrikayı aradım sekreter kız ben bilmiyorum dedi. Yatırımcı ilişkileri sorumlusunuda iki kere aradım yok dediler

6. Bedelliden elde edilecek fonun 2.3 milyon TL si yeni makine yatırımına 4 milyon TL side patrona olan borcu kapamaya kullanılacakmış. 2.3 milyon TL lik makinede 340 bin dolar ediyor. Bu 340 bin dolarcık makineyle ne üretecekler merak ettim. Daha çok patron şirkete koyduğu parasını almak için bedelli yapıyor gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirketin üretim yaptığı fabrika kendi malımı kiralıkmı. Fabrikayı aradım sekreter kız ben bilmiyorum dedi. Yatırımcı ilişkileri sorumlusunuda iki kere aradım yok dediler
    Tekstil uretiminin olduğu fabrika kira onu biliyorum ama merkez ve poliüretan fabrikasini bilmiyorum.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by nalbany Yazıyı Oku
    Bedelliden elde edilecek fonun 2.3 milyon TL si yeni makine yatırımına 4 milyon TL side patrona olan borcu kapamaya kullanılacakmış. 2.3 milyon TL lik makinede 340 bin dolar ediyor. Bu 340 bin dolarcık makineyle ne üretecekler merak ettim. Daha çok patron şirkete koyduğu parasını almak için bedelli yapıyor gibi.
    Tam olarak patron koyduğu parasini alacak denmez.

Daha önce sirkete avans olarak verdigi miktar kadar sermaye artirimina para koymadan hisse sahibi olacak.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 158/253 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •