Sayfa 172/253 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. R yi çok düşüremezler. Maliyetleri var. Buradan dönmesi gerekiyor. Dönmezse başka hesapları vardır.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ayın 28'i salı,5 ağustos bedelliye katılışın son günü saat 16'ya kadar...E tabanda kapattı 4.37-R ise 3.06
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hisse rsi 91 e kafa atıp bölünmeden önceki fiyatı görmüş. Tabiiki normal. Ben bugün r leri megap a çevirdim. Yüklü girmem zaten böyle hisselere ama önünde 1 gipten çıkma, 2 yeni siparişler, 3 ay sonunda gelecek bilanço var. Bu yüzden kendimce beklemeye değer.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artıran hisse performansına baktım. En son vakıf bedelli sonrası sert çıkışın düzeltmesini yapıp eski zirveyi geçmiş. Göstergeler soğusun. 100 de 100 e yakın kardayım ama eklemeye devam ediyorum.

Kesinlikle YTD.
    Hangi vakıf,2 vakıf var,sanırım son bedelliyi yapan olması lazım,yani VKFYO,bundan iyi kaldırmıştım,ortalama 5-6 arası postalamıştım,bugün tavan kapattı 7.39,ne hikayesi var belli değil,sanırım karşılıksız basılan paralar burada dönüyor gibi,varlık komple varlık fonuna devredildi,yani kontrolü devlette,ne iş çeviriyorlar bilemiyoruz,çünkü kutunun anahtarı onlarda içi gözükmüyor,Cöleli var orada,eskiden iktidara devamlı giydirirdi,şimdi tükürdüğü tükürüğü yalıyor,zamanında bazı forumlarda beraberdik,ne diyelim,dönek herzaman dönektir.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hangi vakıf,2 vakıf var,sanırım son bedelliyi yapan olması lazım,yani VKFYO,bundan iyi kaldırmıştım,ortalama 5-6 arası postalamıştım,bugün tavan kapattı 7.39,ne hikayesi var belli değil,sanırım karşılıksız basılan paralar burada dönüyor gibi,varlık komple varlık fonuna devredildi,yani kontrolü devlette,ne iş çeviriyorlar bilemiyoruz,çünkü kutunun anahtarı onlarda içi gözükmüyor,Cöleli var orada,eskiden iktidara devamlı giydirirdi,şimdi tükürdüğü tükürüğü yalıyor,zamanında bazı forumlarda beraberdik,ne diyelim,dönek herzaman dönektir.
    Evet vkfyo

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Bugun ky bırakmışlar gibi duruyor. Bizbize kaldık gibi

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : ihsan07; 23-07-2020 saat: 10:27.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Bunun bedellisi bana sarmadı,sanırım bir hesap peşindeler...E-R düştükçe azar,azar almak lazım,R ise çok tehlikeli virajda,düştümü 50-100 puan düşüyor birden kademeler boş olduğu için,yarın,pazartesi R tahtadan kalkacağı için bir hareket bekliyorum yukarı yönlü...ytd.

Devam

Kesinlikle YTD.

8. rüçhanı çok düştü 3,11 civarı şuan ilk gun 7,40 tl görmüştü sanırım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 172/253 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •