Sayfa 175/254 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2025 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

R leri ana hisseye çevirdim. Ufak ufakta takviye yapıyorum. Burada beklentim var bakalım.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
    4.07 açtı,namızsız 3.99 virmedi bana,inşallah bu son düşüştür,öyle olurda yolumuza bakarız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    R leri ana hisseye çevirdim. Ufak ufakta takviye yapıyorum. Burada beklentim var bakalım.

Kesinlikle YTD.
    Ben R'leri hala çevirmedim,dursun bir kenarda,çok yükselirse belki satarım,olmazsa o zaman bakarız.

4. Bende bekleyenlerdenim bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

5. Hisse gipten çıkmak için başvuru yapsa aşağı yukarı ne kadar sürer bu süreç acaba bilen var mı?

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
    R'yi Bedelliye çevirmek ana papuç için astarı yüzünden pahalı,E fiatı 5 üstünde olsaydı iyi olabilirdi,resmen,abidik,gubidik bedelli olmuş bu,6-8 arasından olması lazımki E anca kara geçme imkanı var,ilerde görürmü bilemiyoruz,penguen bundan iyiydi ilk zamanlr,şimdi oda cıvıttı,onda R yerine E almak avantajlı,gerçi bundada E almak avantajlı,guya R aldık yüksek fiattan satmak için,resmen bunda çuvalladık,neyse geçmişte bedelliye katıldığım hisse karlarından yemiş olurum,devamlı kazanacağız diye bir durum yok...ytd.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    R'yi Bedelliye çevirmek ana papuç için astarı yüzünden pahalı,E fiatı 5 üstünde olsaydı iyi olabilirdi,resmen,abidik,gubidik bedelli olmuş bu,6-8 arasından olması lazımki E anca kara geçme imkanı var,ilerde görürmü bilemiyoruz,penguen bundan iyiydi ilk zamanlr,şimdi oda cıvıttı,onda R yerine E almak avantajlı,gerçi bundada E almak avantajlı,guya R aldık yüksek fiattan satmak için,resmen bunda çuvalladık,neyse geçmişte bedelliye katıldığım hisse karlarından yemiş olurum,devamlı kazanacağız diye bir durum yok...ytd.
    Yeriz inşallah refaba. Umutsuzluk yok

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. daha önce de yazdım burda megap zor kağıttır diye,

bedelli öncesi 1.20'lerden kısa sürede 6.50'lere gelmiş.

zor yersiniz vesselam..

is the average of five people around the human..

Sayfa 175/254 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •