Sayfa 178/253 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Aynen yarın belli olur gibi.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    R'leri satacaksan yarın son gün,bedelliye katılacağım dersen 5 ağustos saat 16'ya kadar katılman lazım,aynen 400 lota 400 tl yatırman lazım bedelli için,hiç katılmazsan elinde patlar zarar yazarsın...Yanlışı herkes yapar,bizde 4 altından aldık R'leri,maliyet 3.50,bizede iyi giydiriler,0.70 krş olan hisseyi tepelerden alırsan olacağı budur,ilk defa bizde tufaya geldik,yarın R yükselmezse mecbur bedelliye gireceğiz,zaten amaçları bu,R alanları eline kilitlediler bedelliye mecbur katılmak için...Her bedelli sonunda çoğu hisseler yükselir,bakalım bunda bu kaide işleyecekmi.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
    R tabanı 1.49-Tavanı ise 4.45

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    eee sn. refaba,

papaz her zaman pilav yemez tabi,

işin şakası bir yana siz altından kalkarsınız ve umarım yine de kazançlı çıkarsınız..

is the average of five people around the human..
    Katılmamak elde değil,hiç bulaşmadığım hisseydi,Penguenin huyunu biliyordum,bu ise huysuz Virjin çıktı,neyse bir çaresine bakacağız...Katıldığım bütün bedelliler hep uçtu,en fazlada VKFYO 10 üzerinde,bunun için hep olumsuz diyorlardı,sanırım Cölelinin hissesi olduğu için uçurdular gibi,ben sattıktan sonra %70 pirim daha yaptı

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Katılmamak elde değil,hiç bulaşmadığım hisseydi,Penguenin huyunu biliyordum,bu ise huysuz Virjin çıktı,neyse bir çaresine bakacağız...Katıldığım bütün bedelliler hep uçtu,en fazlada VKFYO 10 üzerinde,bunun için hep olumsuz diyorlardı,sanırım Cölelinin hissesi olduğu için uçurdular gibi,ben sattıktan sonra %70 pirim daha yaptı
    Sağlık olsun refeba. 5 tl den sattıklarımı parça parça 4 e kadar aldım. Şu bedelli süreci bitsin. Önünde bilanço ve gipten çıkma, yeni siparişler var. O zamana kadar bir hareket çeker inşallah

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
    E fiatı 3.89-tabanı 3.61,tabanda yakışır hani,bedelli yapan hisseye bakın,nereden bulaştık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Sağlık olsun refeba. 5 tl den sattıklarımı parça parça 4 e kadar aldım. Şu bedelli süreci bitsin. Önünde bilanço ve gipten çıkma, yeni siparişler var. O zamana kadar bir hareket çeker inşallah

Kesinlikle YTD.
    Sizin için sevindim...Şu an borsa dağıttı tam benim zamanım diğer hisseleri toplamak adına,bu kalsın bir kenarda.

7. Geçmiş olsun demekki patron ben kalan ruchanları alıcam derse bidaha girilmezmiş ruçhana bişey daha ögrendik...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun demekki patron ben kalan ruchanları alıcam derse bidaha girilmezmiş ruçhana bişey daha ögrendik...
    Alicam dedide satilmayanlari peki ne kadar satilmayan varmi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 178/253 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •