Sayfa 181/253 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Nereden bulaştık bu uyuza,hiç pirim yapmadan taban çekti,R ise elimizde patladı,zaten bugün ondan hiç almadım,yarısını bedelliye soktum,diğerlerinide mecbur sokacağız,penguen bugün süperdi,tavana kadar gitti,biraz o rahatlattı beni,yanlız penguende R pek almadım,genellikle hep E aldım,2 bedelli sürecinde Penguende +,Bunda - yazdık,gündemde 2 bedelli daha var,onları izleyelim birazda,ama önce şu piyasa biraz rahatlasın,bugün endex %3.50 düştü,eski hesapça 115 oldu endex,döviz hareketliydi bugün,dolarda olduğum için nakit olarak,orada işler fena değildi,neyse yarın ve bayram sonrası şöyle piyasayı biraz analiz edelim,tavan,tavan giden hisselerde hiç satış olmayışıda ilginçti bugün

2. 2 Bedelliden bir atlas peki digeri hangsi

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar düşüşe bence de oha

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Simdi eda hanim.kalanlari almak xorunda kalmadimi sizce.kullanilmayan ruchan kaldimi acaba

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. sayın ,refaba kağıdın 2020,1 çeyrek sonrası bürüt satışlarının %360 arttırmış olmasın dan dolayı ortalama yapıyorum,en az bır hafta tavan gitmesi boşa değil bence ,başka bir şey yazmıyorum düşüncem beni bağlar,ytd, sadece bu bilgiyi paylaşmak istedim

https://www.bmd.com.tr/page/rapor_de...i---2c2019.htm
    dileyen buradan ulaşsın

6. Ekstradan Rüçhan alanlar olduysa geçmiş olsun. 7 lerden 2,50 lere, çok fena terse yatırmışlar. Bu süreçte bedelliye girmeyi düşünenleri kaçırdılar, yüksekten R alanları ise bedelliye mecbur bıraktılar gibi görünüyor. Ne olursa olsun bu hareketler hoşuma gitmedi.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Nereden bulaştık bu uyuza,hiç pirim yapmadan taban çekti,R ise elimizde patladı,zaten bugün ondan hiç almadım,yarısını bedelliye soktum,diğerlerinide mecbur sokacağız,penguen bugün süperdi,tavana kadar gitti,biraz o rahatlattı beni,yanlız penguende R pek almadım,genellikle hep E aldım,2 bedelli sürecinde Penguende +,Bunda - yazdık,gündemde 2 bedelli daha var,onları izleyelim birazda,ama önce şu piyasa biraz rahatlasın,bugün endex %3.50 düştü,eski hesapça 115 oldu endex,döviz hareketliydi bugün,dolarda olduğum için nakit olarak,orada işler fena değildi,neyse yarın ve bayram sonrası şöyle piyasayı biraz analiz edelim,tavan,tavan giden hisselerde hiç satış olmayışıda ilginçti bugün
    Penguende R yerine E alman daha iyi olmuş. Bedelli süreci iyi başlamıştı ama hemen sonrasında A1 dadandı, özellikle R tahtasını *** etti gitti.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. netice ne diyorsunuz .?

Sayfa 181/253 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •