Special Days Image
Sayfa 185/253 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Alıntıdır.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Şirket 2019 yılını 6.747.123 TL kar ile kapatmış. Normalde 2020 için 8-9 milyon kar gelmesini beklerdim. Ancak şirketin yıkanabilir maske kumaşı satış haberleri ile 12-20 milyon arası kar yapma potansiyeli doğdu. 10 fk ile fiyatlasa seneye 120-200 milyon gibi değerlere ulaşabilir. Şuan piyasa değeri 59 milyon TL.

Şirket %100 bedelli sermaye artırımı yapacak. Yakında belli olur. Böylece sermayesi 26.4 milyona ulaşacak. Bununla birlikte GİP pazarından çıkma şartlarını sağlayacak.

Şirket, yeni yatırımlar yapıp üretim sahasını genişletmek adına, Adıyaman-Besni OSB’de 27.000 m2 kapalı alan 130.000 m2 araziye sahip bir fabrika için görüşmelerini sürdürmektedir. Bu haber şirketin büyümek için uğraştığının göstergesidir. Daha bir sürü hikayesi bulunmakta. Buraya tarihe not olarak düşelim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Öncelikle tüm ortakların bayramını kutlarım. Bilançomuz geldi ve oldukça iyi. Yıllık 12-20 milyon kar beklentimi karşılayacak gibi görünüyor. Bu şekilde agresif büyüyen bir şirketin 15 fk ile fiyatlayacağı düşüncesindeyim. Son olarak şirketin döviz pozisyonunu artırması çok hoşuma gitti. Beklemeye devam. YTD..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/864322

En sonunda şirketi yasal olarak İnceledim,durumu fena değil,sanırım bunu bilen spekler 0.70 krş olan hisseyi demekki 7 tl yapmamışlar...Bu karlılığa ve faaliyetlere göre anlaşılan daha yolu var gibi,2 tavanı var gibi gözüküyor,ama önündeki engel Satılmayan R'ler,bunlarıda iyi fiata satması için hisse biraz pirim yapması lazım,örneğin tekrar 5 yapması gibi.

Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı38,99%

Dibe Uzaklık **489,86%...Neden 1000 olmasın.

Kısa-Orta-Uzun vade yön yukarı.

Tavanı 4.47...Eğer tavan çekerse 7 puan artıda olmuş oluyorum.

Stochastic Osilatör 0,00 değeri ile aşırı satım bölgesinde bulunuyor. Bu nedenle 20’un üstüne çıkılıp çıkılmadığı gözlenmeli ve çıkması halinde AL sinyali üreteceği göz ardı edilmemelidir...Satış bölgesinin üstüne önündeki tavanlan al konumuna girebilir ve yoğun al konumu üretebilir...Her hangi bir aksilik olmazsa tabi,çünkü borsada sert satışlar hakim bu günlerde,dış borsalardada öyle

Ben S&P 500 VIX 24,11 24,92 23,55 -0,65 -2,63%...Devamlı korku endexsini takip ederim,30 üstüne çıkmadıkça sorun yok,tabiki bu Endex Dünya borsalarıylan ilgili,bizimlen çok az,bizde ekonomik veriler çok kötü borç yükü fazla olduğundan,yani borsada temkinli olmaya devam...ytd.
    Son düzenleme : refaba; 31-07-2020 saat: 16:39.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Öncelikle tüm ortakların bayramını kutlarım. Bilançomuz geldi ve oldukça iyi. Yıllık 12-20 milyon kar beklentimi karşılayacak gibi görünüyor. Bu şekilde agresif büyüyen bir şirketin 15 fk ile fiyatlayacağı düşüncesindeyim. Son olarak şirketin döviz pozisyonunu artırması çok hoşuma gitti. Beklemeye devam. YTD..
    Uçuk rakamlar konuşuluyor fısıltı haberlerde,mesela 10-20-50 falan,öncelikli salı gün tavan yapması beklenmeli,peşi 5 denemesi,beni uçuk rakamlar ilgilendirmez,borsada macerada aramam,sırf bedelli fenomeni olduğumdan portföyüme kattım,sonrası malum beni çok bunalttı,yaptığı tavanlan biraz moralim yerine geldi,hesapladım lotlarımı R'leride bedelliye çevirmemlen 120 K falan toplamda,2.60 olana kadar topladım inadına bir yerden döner diye,2.40 olunca peşini bıraktım,E hisselerde stoplossumu devreye sokarım,bunda zarar kes işi sakat,çünkü anormal hareketlere gebe oluyorlar,örneğin VKFYO hisse devamlı tavan çekiyor,2.5 tl olan hisse 13.06 tavanda,peşini 6 iken bırakmıştım,R fiatlarıda uçuktu,neyse bakalım bundaki macera nasıl olacak...ytd.

5. Sn. refaba,

Vkfyo'da yukarı hareket bedelli ile başladı,

bunda ise bedelliden çok önce, esas sorun bu oldu.

bedelli başladığında dibe göre %500 prim yapmıştı zaten.

fazla yazmam ama bende odaş, afyon, vkgyo, sktas, pengd bedellilerine katıldım ama megap bedellisi kafama yatmadı işin doğrusu..

is the average of five people around the human..

6. R leri zaten patron hanım önceden kalanların hepsini ben alıcam demişti ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. tavan açtı ,sonra geri verdi ?

Alıntı Originally Posted by tutunmak_01 Yazıyı Oku
    tavan açtı ,sonra geri verdi ?
    Neyi geri verdi??

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 185/253 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •