Sayfa 203/254 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Satacaktın neden yüksekten aldın,bulamadınmı başka kağıt,git mesela bedelli sürecini tamamlamış TSGYO al,bana göre bedava,giderse pis gider düşerse en fazla düşeceği yer 2,bundaki lotları ona yığdım,karar sana ait...ytd.
    Baktım gedik ve A1 22 Ağustos’tan bu yana 800 bin lot almış ve almaya devam ediyor. Bu kadar lotu satamaz bu tahtada. Vardır bir bildikleri dedim. Sonuç olarak yine kara geçtik. Ben bir haber düşeceği beklentisindeyim. YTD.,

2. İnşallah
     Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Baktım gedik ve A1 22 Ağustos�tan bu yana 800 bin lot almış ve almaya devam ediyor. Bu kadar lotu satamaz bu tahtada. Vardır bir bildikleri dedim. Sonuç olarak yine kara geçtik. Ben bir haber düşeceği beklentisindeyim. YTD.,
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TSGYO hakkında nasıl öyle bir kanıya vardınız anlamadım. Bir teknik analiziniz varsa paylaşabilirsiniz. Verileri konusunda şüphe oluşturuyor.

Düşüncelerim beni bağlar kimseyi etkilemek için değil.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Satacaktın neden yüksekten aldın,bulamadınmı başka kağıt,git mesela bedelli sürecini tamamlamış TSGYO al,bana göre bedava,giderse pis gider düşerse en fazla düşeceği yer 2,bundaki lotları ona yığdım,karar sana ait...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,430
     Alıntı Originally Posted by ihsan07 Yazıyı Oku
    TSGYO hakkında nasıl öyle bir kanıya vardınız anlamadım. Bir teknik analiziniz varsa paylaşabilirsiniz. Verileri konusunda şüphe oluşturuyor.

Düşüncelerim beni bağlar kimseyi etkilemek için değil.

Aç bigparada hisse verilerini oku,çünkü oradaki garfiklerde bizimde payımız var,investingte fena değil,zaten en fazla hisse bakımından yoğunluk yaşayan bir yer,biz öyle sallama yapmayız,ucuz karlı gidecek hisse varsa vatandaşa yardımcı olmaya çalışırız,bu zamana kadar tavsiye ettiğim arkadaşların hiçbiri benden şikayetçi olmadı hep teşekkür etti,bu forumun kuralı tanımadığınız kimse size kazandırmaz der,ama ben kazandırırım,ben kazanırken benden yardım isteyenlerede tavsiyede bulunurum...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aç bigparada hisse verilerini oku,çünkü oradaki garfiklerde bizimde payımız var,investingte fena değil,zaten en fazla hisse bakımından yoğunluk yaşayan bir yer,biz öyle sallama yapmayız,ucuz karlı gidecek hisse varsa vatandaşa yardımcı olmaya çalışırız,bu zamana kadar tavsiye ettiğim arkadaşların hiçbiri benden şikayetçi olmadı hep teşekkür etti,bu forumun kuralı tanımadığınız kimse size kazandırmaz der,ama ben kazandırırım,ben kazanırken benden yardım isteyenlerede tavsiyede bulunurum...ytd.
    Anladım ama çoğu aracı kurum yada spek diyelim dediğiniz aracı kurumları tavsiye etmiyor. Yinede sağolun.

6. Hadi hayırlısı bakim inşallah herkes kazanır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,430
     Alıntı Originally Posted by ihsan07 Yazıyı Oku
    Anladım ama çoğu aracı kurum yada spek diyelim dediğiniz aracı kurumları tavsiye etmiyor. Yinede sağolun.

Bunlar aracı kurum değil,içinde uzmanlardan oluşmuş finans kuruluşları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,430
    Tavanda bekleşen zayıf alımlarlan kapattı,bu düşündürcü durum !!!...ytd.

Sayfa 203/254 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •