Sayfa 207/254 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 2025 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Bu haber nasıl etkiler kağıdı ?

2. Refaba ne oluyor bu kağıda acaba yeni haber mi var?

.

Arkadaşlar kağıdı pandemi öncesi de aldım sattım. Bedelli zamanı da diğer kağıtlara koyduğum meblağ burda olsa hayalimin ötesi kazanç olurdu. Buna da çok şükür. Ortalama 1.8 ler ile aldığım hisseleri çok güzel kar ile bugün gönderdim. Rsi 87 lere dayandı. Kar satışı sonrası tekrar alacağım. Hayırlı kazançlar.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    Refaba ne oluyor bu kağıda acaba yeni haber mi var?

.
    Ne olacak,atı alan üsküdarı geçti,bana göre 7 üstü süper bir rakam,yani 3.50 maliyetli birine göre %100 yapmış bir kağıt,yukarısı bana haram alacağımı aldığım için,%50 bana yeterliydi,gidermi,bunu yeni kurgu oyuncuları belirler...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kağıdı pandemi öncesi de aldım sattım. Bedelli zamanı da diğer kağıtlara koyduğum meblağ burda olsa hayalimin ötesi kazanç olurdu. Buna da çok şükür. Ortalama 1.8 ler ile aldığım hisseleri çok güzel kar ile bugün gönderdim. Rsi 87 lere dayandı. Kar satışı sonrası tekrar alacağım. Hayırlı kazançlar.

Kesinlikle YTD.
    Al bendende o kadar ortak,iyi yükünü çektik düşe kalka

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Al bendende o kadar ortak,iyi yükünü çektik düşe kalka
    Aynen abi

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. adıyamanda alınan arsa inşaat başlangıcı, ihracaat yapıyor teşvik illaki alır , ufacık şirketler ıhracat yapıp teşvik alıyor, megapta bundan sonra durmak yok,inşaat bitip üretim başladımı bu fiyatlar hayal olur , bakın bakalım, egeen,karton, konya çıktıkları yerden geri gelmişmi, anlamadığım şu, bana bu kadar yeter deyip kanaat edıp çıkmak buna sözüm yok,fakat satırı kökten vurmaya gerek varmı tavan gıden kaat hepten satılmaz bu benim fikrim, tavan durur yataya girer amenna , bıraz saldı bugun alışa mal gelmiyor bu ne demek ? kalanda ,giden de bizim insanımız ,hızlı giden attan atlanmaz ,yatırım içermez kendimce fikrimi paylaştım ,oncede hissenin yolunun açık olduğunu hep yazdım ,bakın bistte kısıtlı sermaye olan kağıtlar en çok artanlar , arz talep olunca ilk çıkan hisseler sığ olanlar ,petkim,ereğli tavan goren varmı ,yada ekgyo,? çünkü onlar çok derin . hissenin değerini bilelim.hayırlı kazanç dilerim herkese.

Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    adıyamanda alınan arsa inşaat başlangıcı, ihracaat yapıyor teşvik illaki alır , ufacık şirketler ıhracat yapıp teşvik alıyor, megapta bundan sonra durmak yok,inşaat bitip üretim başladımı bu fiyatlar hayal olur , bakın bakalım, egeen,karton, konya çıktıkları yerden geri gelmişmi, anlamadığım şu, bana bu kadar yeter deyip kanaat edıp çıkmak buna sözüm yok,fakat satırı kökten vurmaya gerek varmı tavan gıden kaat hepten satılmaz bu benim fikrim, tavan durur yataya girer amenna , bıraz saldı bugun alışa mal gelmiyor bu ne demek ? kalanda ,giden de bizim insanımız ,hızlı giden attan atlanmaz ,yatırım içermez kendimce fikrimi paylaştım ,oncede hissenin yolunun açık olduğunu hep yazdım ,bakın bistte kısıtlı sermaye olan kağıtlar en çok artanlar , arz talep olunca ilk çıkan hisseler sığ olanlar ,petkim,ereğli tavan goren varmı ,yada ekgyo,? çünkü onlar çok derin . hissenin değerini bilelim.hayırlı kazanç dilerim herkese.
    Hocam attan alamıyorum bu beklentiler ile aldık zaten. Bak eşleşme bir ara 6.04 tü. 7.38 den satan 6.04 ten alsa kötü mü olacaktı. Bunu söylemek istiyorum.

Kesinlikle YTD.

Sayfa 207/254 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •