Sayfa 217/254 İlkİlk ... 117167207215216217218219227 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,432
    İyi bir temizlik olmuş.

Borsada Te'nin açılımı Teorik Eşleşmedir. Yatırımcılar hisse senedi piyasası açılmadan önce yada sürekli işlem saatlerinde devre kesici uygulamasına konu edilen hisse senetlerinin, alıcıların ve satıcıların toplamına göre belirlenen fiyatı, hisse fiyatı hareket etmese de görebilmektedir.

Benden bu kadar,ne haliniz varsa görün

2. Şirket Yönetim Kurulu Sayın Eda Özhan Başkanlığında Şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararı almıştır.

Şirket yönetimi olarak firmamızın ve ülkemizin geleceğinin sanayiden, bilimden ve teknolojiden geçtiğinin bilincindeyiz. Bu bilinç ve girişimci ruh ile enerjimizi ar-ge yapmaya yönelterek şirket faaliyetlerini genişletmek, yatırımlarını her alanda artırarak kâr maksimizasyonunu sağlamak ve bunun yanında istihdam ve ülke ekonomisine değer katmak adına çalışmalara devam etmekteyiz.

Yapılan çalışmalar kapsamında şirketimizin, biokütle enerji santrali, biyolojik ürün işleme ve hibrid otomotiv konularına ar-ge projeleri olan ve tamamen kendisi tarafından projelendirilerek tasarlanan solunum cihazı üretimi yapan Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Ticaret Anonim Şirketine ortaklığın tesisi için gerekli görüşmelerin başlatılmasına karar verilmiştir.

3. Bu hisseye neler oluyor öyle. Bana yarısını sattirdi, halen kaplara devam ediyor. İyi görün büyük bir şirket olma yolunda adımlar atıyor. Kısa zamanda pes doğrusu. Ytd

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Görüşmeleri devam etmekte olan Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Tic. A.Ş. firması ile ortaklığın tesisi yapılacak olan %100 oranında sermaye artırımına rüçhan hakları kısıtlanarak sadece firmamızın katılımı ile olacaktır. Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Tic. A.Ş. nin şu an mevcut sermayesi 1.000.000 TL dir ve tamamı nakden ödenmiştir. Firmamız Mega Polietilen sermaye artırımına öz kaynaklarından karşılayacağı 1.000.000 TL ile katılmayı planlamakta ve işlem sonunda Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Tic. A.Ş. nin %50 oranında ortağı olması planlanmaktadır. Üretim faaliyetleri mevcut olan Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Tic. A.Ş. nin sermaye artırımından elde edeceği fonu üretiminde kullanması planlanmaktadır. Şirketin satışları henüz başlangıç aşamasında olup ileri vadede gerçekleşecek olan satışları makro ekonomi ve piyasa koşullarına bağlı olarak şekillenecektir. Paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.

5. Görüşmeleri devam etmekte olan Kırmızı Bayrak Teknoloji Dış Tic. A.Ş. ile alakalı bilgiler şu şekildedir;

· Şirket 2018 yılı Mart ayında kurulmuştur.
    · Faaliyet konusu, "her türlü tıbbi malzeme, hastanede ameliyathanede ve yoğun bakımda olmak üzere tıbbı solunum cihazı, yoğun bakım solunum cihazı, yoğun bakım ventilatör cihazı, hasta başı monitörü, transport ventilatörü ve her türlü solunum cihazı imalatı, kurulumu, alım satımı, dağıtımı, ithalatı, ihracatı, pazarlaması ve ana sözleşmesinde yazan diğer hususlar ile iştigal etmek" dir.
    · Mevcut Sermayesi 1.000.000 TL'dir.
    · Mevcut ortaklık yapısı; %84 Hasan Karaozan, %16 Natalia Karaozan şeklindedir.
    · Şirket ar-ge faaliyetlerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Solunum cihazı ar-ge faaliyetine 2020 yılı Mart ayında başlamış olup 2020 yılı Mayıs ayında üretime başlamıştır.
    · Şirketin mevcut üretim kapasitesi (solunum cihazı) aylık bazda 300 adettir.
    · Şirket mevcut kapasitesinin tamamını kullanmaktadır.
    · Şirketin aldığı ilk solunum cihazı siparişi 2020 Mayıs ayındadır ve 450.000 USD tutarındadır. (Yapılan bu satış kapsamında teslimat henüz yapılmamış, ancak tahsilatın bir bölümü önden alınmıştır. Kalan ödeme teslimatın yapılması sonrası tamamlanacaktır.)

Görüşmelerde ortaklık ilişkisinin kurulması konusunda anlaşmaya varılması durumunda; Kırmızı Bayrak Tek. Dış Tic. A.Ş. Şirketimize tahsisli olarak gerçekleştireceği sermaye artırımıyla sermayesini 1.000.000 TL dan 2.000.000 TL na çıkartacak ve karşılığında Şirketimiz Kırmızı Bayrak Dış Tic. A.Ş. ye sağlamış olduğu 1.000.000 TL sermaye ile %50 oranında ortak olacaktır.

Önemle belirmek isteriz ki, yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanması ve bunun sonucunda ortaklık ilişkisinin kurulmasına karar verilmesi halinde, bu ortaklığın şirketimize olumlu katkı sağlayıp sağlamaması Kırmızı Bayrak Dış Tic. A.Ş. ‘nin faaliyetlerinin karlılığına, ürünlerine gelecek sipariş taleplerine, şirketin faaliyet gösterdiği sektörün riskine ve piyasa koşullarına ve ayrıca genel ekonomik koşullara bağlı olarak şekillenecektir.

Dolayısıyla, ortaklık ilişkisinin kurulmasına karar verilmesi durumunda, bu yatırımımızın şirketimiz açısından mutlaka karlılıkla sonuçlanacağı anlamı oluşmamalıdır. Ortaklarımızdan ve potansiyel yatırımcılarımızdan yatırım kararlarında bu hususları da göz önünde bulundurmalarını önemle rica ederiz.

Sürece dair yeni gelişmeler olduğunda kamuoyunu ayrıca bilgilendireceğiz.

Rsi 93. 3 lü tepe yapıyor.şimdilik elimi boşalttım.sağol megap kalanlara selamlar ilk düzeltmede buradayım

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7. Herkes çıktı bir ben kaldım sanırım 😎

8. Kırmızı bayrak teknolojileri A.Ş. Hakkında nette şunu buldum.

https://youtu.be/OQP0j5ukk1A

Sayfa 217/254 İlkİlk ... 117167207215216217218219227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •