Sayfa 240/253 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    6'ya dayayıp 5.50 yapmak eda ve eşinin marifetidir,böyle iyi oluyor dinsizin hakkından imansız gelir bir tradeci olarak,siz kaya yat,yat uyu yapın...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    cevabınız için teşekkürler. fakat mantığını başta tam anlayamamıştım kusura bakmayın. patron 11 milyon hisseyi 1 tl nominal bedelle alacak şeklinde düşünmüştüm kap açıklamasına baktım ilgili maddesi şu şekilde

6. SPK'nın onayı çerçevesinde, tahsisli sermaye artışı nedeniyle ihraç edilecek payların tamamı SPK onaylı ilk Pay Satış Bilgi Formu sonrası gerçekleştirilen pay satış bedeli olan 54.297.112,77 TL'den ve SPK onaylı ikinci Pay Satış Bilgi Formu sonrası gerçekleştirilen pay satış bedeli olan 46.614.430,12 TL'den düşük olmayacak şekilde satılacağından, 1,- TL nominal değerli her bir payın satış fiyatının sırasıyla 9,465946 TL ve 8,177970 TL olarak satış tarihlerinden önceki 5 iş günü içinde Borsa'da oluşan günlük ağırlıklı ortalama fiyatların ortalamasından düşük olmayacak şekilde belirlenmesine,
    Adamlar sattığı hisselerlen sermaye artışı yapıyor,ne ala Ülke,128 milyar dolar kayıp olduğu bir ülkede çoğu şey normaldir,ama tabiki olan Ülkeye oluyor,götüren götürüyor guya,sanırım öyle sanıyorlar,aldanmasınlar,herşeyin özü enerjidir,onun içinde çok korkunç enerji bombardımanları vardır,zaten bizlerde oradan geldik dönüşte orayadır kurtuluş yoktur,öyle Tanrı-Allah vs cezalandırmayacak,onlar senin işine karışmaz kişi kendisini cezalandıracak...Bu konuda Kuantum enerji boyutu ile igilendiğim için az,çok birşeyler biliyoruz,içi Dürüstlük olan kişilerde bunlardan nötralize olacak
    Son düzenleme : refaba; 16-09-2021 saat: 17:19.

3. kendime not: daha dikkatli oku !!! bir önceki sayfada sayın Baybo bey ve sayın balıkadam her şeyi güzelce açıklamışlar bende tam okumadan aynı şeyleri tekrar sormuşum işte
    yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    kendime not: daha dikkatli oku !!! bir önceki sayfada sayın Baybo bey ve sayın balıkadam her şeyi güzelce açıklamışlar bende tam okumadan aynı şeyleri tekrar sormuşum işte
    Kusura bakma sizi alıntı yaptım normalde genele yazmam lazımdı,çok yoğun olduğum için olur böyle şeyler

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Kusura bakma sizi alıntı yaptım normalde genele yazmam lazımdı,çok yoğun olduğum için olur böyle şeyler
    yok zaten sizin yazınızdan dolayı yazmadım sayın refaba, yazımı yazdıktan sonra önceki sayfalara baktım yazılanları sormuşum onu belirttim. sizin yazıda ki anlatılmak isteneni de çözemedim zaten sıkıntı yok
    yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın :Baybo Bey

ne yazık ki burada kendi alım satımına göre kağıdı kötüleyen yada durumuna göre övenlerin dışında birde hiç bir şey bilmeden yazanlar var ,buda buradaki insanların kafasını karıştırmaktan başka bir işe yaramadığı gibi moral de bozuyor ,
    şimdi bilen birisi olarak yazıyorum çünkü az önce yatırımcı ilişkileri biriminden sayın Ömer Naci DEMİR beyle görüştüm ,aldığım bilgiler doğrultusunda patron Eda hanım elini değil tüm vücudunu ve başını taşın altına koymuş ,SPK nın denetimi doğrultusunda satılan hisselerin tüm parası şirkete ödenmiş ve tümü yine SPK bilgisi doğrultusunda yatırıma yönlendirilmiş,hatta bu işlemlerden dolayı sayın Eda hanımın gerek emisyon priminden gerek tahsisli sermaye artırımından oransal olarak hatırı sayılır bir hisse kaybı var bu yatırımcıların lehine bir durum
    peki Eda hanım neden bu kadar özveriyle davranmış ?
    cevap: şirketinin çok daha büyüyeceğine ve çok daha karlı hale geleceğine inandığı için bu gün ben destek vereyim yarın daha çok kazanırım ve yatırımcıma kazandırırım düşüncesiyle ,zaten yine SPK denetiminde boyahane fabrikasıda bitirilmek üzere SPK nında onayı vermemesi diye bir durum söz konusu asla olamaz çünkü tüm iş ve işlemler verilen sözler yerine getirildiğinden sermaye artırımında hiç bişr sorun çımkaz ve kesin onaylanır hepimize daha karlı ve büyüyen bir şirket görünüyor hayırlı ve uğurlu olsun,
    bilgiyi veren Ömer Naci Demir beye tekrar teşekkür ederim
    Yatırımcı ilişkileri ile görüşmelerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler @Horasanlı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    Galiba bu topikte şirketin casusları var !!!...Neyse biz işimize bakalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
    5.32...Süper olacakmış...Patroniçe ekibi mekik gibi dokuyor...ytd.

Sayfa 240/253 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •