Sayfa 86/253 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 681 - 688 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. MEGAP şirketi isim değiştirerek MEGAP hissesiyle alakamız kalmadı diyorsa bu ne anlama gelir arkadaşlar? Mega polietilen şirketi MEGAP la alakamız kalmadı diyerek isim değiştirip faaliyetlerine devam ediyorsa, patronlardan şirket hisselerinin %51 ini alan Eda Özhan neyi almış oluyor?!?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    İsim değiştrme nerden çoktı ? Patron değişti adam şirket i sattı nesi anlaşılmıyor
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Kasıtlı kafa karışıklığına yönelik yazı yazmayın .. okuyun yazılanı.. dpk ya şikayet ederim affetmem mal toplamak içinsma sapan yazı yazmayın hemen üye olup
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4. Sinire gerek yok....eski üyeyim ben. Uzun süredir girmiyordum. Kaydım silinmiş. Yeniden üye oldum. Aklı başında sorduğum soruyu ve konuyu bilen arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim..

5. 5 dk dır işlem bile yok ya hayırıdr

6. sanki haber falan bekliyor ytd

7. Teşvik belgesi almaya hak kazanan firmaların aşağıda belirtilen üretim konuları stratejik nitelikleri ve teknolojik özellikleri nedeniyle proje bazlı olarak desteklenecek yatırımlar arasında yer alıyor.

• Yenilenebilir Enerji Teknolojileri (Ingot ve hücre üretimi ile entegre güneş paneli üretimi)
    • Metalürji Yatırımları (Alüminyum yassı mamul, entegre madencilik, külçe çinko, külçe kurşun, izabe ve katot bakır üretimi vb.)
    • Ham Petrol İşleme Rafinerisi
    • Petrokimya Ürünleri (Polietilen, Polipropilen, Polimer-Çips, PTA-MEG vb.)
    • Karbon Elyaf ve Kompozit Malzeme
    • Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Teknolojileri (Kateter, stent, kalp kapakçığı üretimi)
    • Raylı Sistem Araçları (Hızlı tren, metro vb.)
    • Savunma Sanayi Teknolojileri (Muhtelif zırhlı araçlar, muharebe uçağı)
    • Motorlu Taşıtlar-Elektronik (Hibrit motor, dizel motor ve batarya üretimi)
    • Tarım Teknolojileri Yatırımları (Entegre teknik hayvancılık)

Bu haber bile normalde 2 tavan çektirirdi ama burası bist paşam gitmek istemiyor
    Sağlam bir spek gelse şu kansızlardan malları alsa

8. Teşvik alan firmalar belli megap neden tavan yapsin teşvik haberiyle .Hissedeki şu andaki gerçekçi beklenti birincisi çağrı fiyatıdır buda son altı aylık ortalamadan olursa tahmini rakam 1.20 civarı çağrı fiyati .İkincisi eski ortakların borcu odenirse oda pozitif etki yapar.Yada yeni patron çıkıp iki kelam etmeli napacak şirketle ilgili

Sayfa 86/253 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •