Sayfa 253/253 İlkİlk ... 153203243251252253
Arama sonucu : 2021 madde; 2,017 - 2,021 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu şirketin durumunu hiç anlayamadım. Karlılık gayet güzel. Fiyat çok uygun . Ancak yeterli ilgi yok. Benim bilmediğim bir şey mi var bu hissede acaba?
    Enflasyon muhasebesi bilançoyu bozmazsa 2024 bilancosuyla bistin en ucuzlari arasina girer.

Er ya da geç beklenen hareketi yapar.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ köpük levhalar üretmekte ve teslim etmektedir. Ambalaj, ayakkabı, deniz, otomotiv, promosyon, tıbbi ürünler, spor, tekstil ve inşaat ve izolasyon sektörleri için kapalı hücre polietilen levhalar sunmaktadır... ayrıca tekstil devi....

3. POLİETİLEN FİRMASI 30 ÜLKEYE İHRACAT YAPACAK
    No Products In The Cart
    START SHOPPİNG
    0
    LOGİN
    Username/ Email
    Password
    Remember me
    Lost password?
    Home
    Search
    Sitede ara...
    SEARCH İN:
    Polietilen firması 30 ülkeye ihracat yapacak
    23 Eylül 2022
    Tekstil fabrikamız
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, birtakım programlara katılmak için bulunduğu Adıyaman’ın Besni ilçesinde Mega Polietilen firmasının açılış törenine katıldı.
    Polietilen köpük üretimi gerçekleştiren firmanın 30 ülkeye ihracat hedeflediğini belirten Mega Polietilen Yönetim Kurulu Başkanı Eda Özhan açılışta yaptığı konuşmada “Adıyaman’da 135 bin metre kare alanı kullanarak 46 bin dekarını üretime bir yıl içerisinde hazır hale getirdik. Mevcutta 400 personelimizi istihdam ediyoruz. Hedeflerimiz içerisinde bin personel çıkabilmek ve daha ötesine ulaşmak” diye konuştu.

Gerçekleşen programa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Halil İbrahim Fırat, Fatih Toprak, Yakup Taş, Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Mega Polietilen Yönetim Kurulu Başkanı Eda Özhan, kurum müdürleri ve işletme çalışanları katıldı.

4. Patron 25.000.000 tl lik sermaye artırımı için 5.66 dan alacağım demiş Spk ya.

25.000.000÷5,66= 4.416.961 lot

Bugünkü kapanış fiyatı: 5.12 tl.

5. Vergi dairesi mali tablosu geldi.

2023 ciro 3.35 mlr

Net kar 261,5 mln tl.

Geçmiş verilere bakinca vergi dairesi ve ufrs bilancolar birbirine çok yakin geliyor.

Borsaya gönderilecek bilanço enflasyon muhasebesi sebebiyle bundan iyi olur diye düşünüyorum.

Sayfa 253/253 İlkİlk ... 153203243251252253

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •