Sayfa 167/253 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. https://www.kap.org.tr/Bildirim/859587

17 temmuzda bölünme gerçekleşiyor, 5 ağustosa kadar rüçhan işlemleri devam, hayırlısı olsun. Diğer haberleride beklemeye devam( maske kumaşı için yurtdışı ve yurt içi siparişlerini, devlet teşvik haberini, güzel bir 6 aylık bilançosunu, yeni fabrika haberi, ayrıca ana pazara geçme şartları sağlandı gibi bunun başvurusunun haberi de gelse süper olur sanki 2021 e kadar hepside olurmu acaba) nasipse olur diyelim, YTD.

Al, tut, sat gibi tavsiyeler içermez, yatırım uzmanlarına danışınız, kararlarınızı kendiniz veriniz.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. içerden nasıl bir sızdı ise tavan kapallı gidiyor

3. Şirket hakim ortağı Eda Özhan hakkında bilgisi olan var mıdır acaba, devraldığından beri yakalanan ivme dikkat çekici.

4.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Şirket 2019 yılını 6.747.123 TL kar ile kapatmış. Normalde 2020 için 8-9 milyon kar gelmesini beklerdim. Ancak şirketin yıkanabilir maske kumaşı satış haberleri ile 12-20 milyon arası kar yapma potansiyeli doğdu. 10 fk ile fiyatlasa seneye 120-200 milyon gibi değerlere ulaşabilir. Şuan piyasa değeri 59 milyon TL.

Şirket %100 bedelli sermaye artırımı yapacak. Yakında belli olur. Böylece sermayesi 26.4 milyona ulaşacak. Bununla birlikte GİP pazarından çıkma şartlarını sağlayacak.

Şirket, yeni yatırımlar yapıp üretim sahasını genişletmek adına, Adıyaman-Besni OSB’de 27.000 m2 kapalı alan 130.000 m2 araziye sahip bir fabrika için görüşmelerini sürdürmektedir. Bu haber şirketin büyümek için uğraştığının göstergesidir. Daha bir sürü hikayesi bulunmakta. Buraya tarihe not olarak düşelim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bugünkü tavan hayırlı olsun. Şirketin piyasa değeri 78.5 milyon TL’ye ulaştı. Bedelli Gip pazarından çıkmak için şarttı. Bundan sonra 2. Çeyrek kara odaklanmak lazım. YTD..

5.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Şirket son 1 ayda antibakteriyel yıkanabilir maske kumaşı ile ilgili toplam 14.750.000 TL’lik sipariş aldı ve büyük bölümünü teslim etti. Bildiğim kadarıyla bu maske kumaşı satışları diğer faaliyetlerine göre daha karlı. Bu satışların yarısı kar olsa 7 milyon küsür kar etmiş olur. Geçen seneki tüm yıl boyunca 6 milyon kar eden şirket için çok büyük bir haber. Bu tür sipariş haberlerinin devamının geleceğini düşünüyorum. YTD..

https://www.google.co.uk/amp/s/www.m...-dustu-6220448

Maske kumaşı karaborsaya düştü
    Maske kumaşına talep arttı ve fiyatlar katlandı. Üreticiler iç pazardan kesip, ihracat yapınca kumaş karaborsaya düştü. Virüs öncesi 2 $ olan kumaş fiyatı 45 $’a kadar fırladı.
    Önümüzdeki haftalarda sipariş haberleri düşebilir. Bu yıkanabilir maske kumaşı işinin çok karlı olduğunu hatırlatmaya gerek yok. YTD..

6.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    içerden nasıl bir sızdı ise tavan kapallı gidiyor
    Bedelli haberi zaten bekleniyordu. Gün içi 5.50’den alım fırsatı ve tavandanda alış imkanı verdi.

7. Sayın kazankazan sizi de forumda görüyorum. Hoşgeldiniz. Megap hakkında bir kaç cümlede sizden duymak isteriz

8.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Sayın kazankazan sizi de forumda görüyorum. Hoşgeldiniz. Megap hakkında bir kaç cümlede sizden duymak isteriz
    kazan kazan dostum daha önce olumsuz not vermişti...geçmiş sayfalarda var....ben çok pozitif bakıyordum ki burada 1,20-2,73 aralıklarından çok yorum yaptım..benim maliyetim de zaten 2,73 idi...sonradan karel uğruna sattım..bir ara 1,20 lere düşerken fuul megapa geçmek istediysem de son anda vazgeçtim...

elinde bulunduranlar hayrını görsün...bu gidişle hisse yıldız pazarına girecek görünüyor...başvuruyu yapsa belli bir süre sonra girebilecek şartları kazandı...borsada her şey kısmet diyelim...

tekrardan başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 167/253 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •