Sayfa 148/253 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Hg konaky ... Petroda 2500 lotun duruyor mu... biliciden sonra seni de burda görmek güzel...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hoşgeldin dostum. Bende şuan çok az var. Bedelliden sonra almayı düşünüyorum. Bir de şu GİP belasından kurtulsa süper olur. Geçen şirketle görüştüm GİP den çıkmak için 2 sene GİP de durmak gerekiyor dedi. Ne alakaysa ?

GİP in zararı sadece saatte tek fiyat tek işlem değil. Tavan ve taban yüzde 10. Bilançolar 6 ayda bir gönderiliyor. Yani temmuz ayına kadar bilanço yok.

Yani GİP den çıkmadan adam olması zor.

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    OOO burası tanıdık kaynıyo... Kazankazan.. Mehmet tercğman.. Keko.. Meraba arkadaşlar ufsk ufak başladık bu hisse ilk açıldığındaki göz ağrım az parayla yüzde yüz yapmıştım..
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3. Potansşyel çok var ama uzun sireç blcyt gibi arkası gğçlü değil bende bi 5 bin attım alırım düştükçe bedelli hikayesi faln birz yol var doyurucu toplamak için..

4. arkadaşlar ben de ilk etapta sermayemin %50 si ile 2,73 ten giriş yapmıştım...bir iki gün içinde 2,81 i de görmesine rağmen satmadım..ama son günlerdeki endeks düşüşlerinde sert düşünce 2/3 lük kısmını 2,70 ten verdim..hala elimde 10 bin adet var...bedelliye yakın fuul dalmayı düşünüyorum...bu bebek hisseyi kaçırmamak lazım...önemli diplere düştükçe diğer hisselerimden satış yapıp burada pozisyonumu artırmayı düşünüyorum...bakalım nasipte neler olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Şunuda diyim inanın hepimiz bi araya gelsek hissenin sahibi biz oluruz kendi adıma sermayem 750 bin..
    benim de 170 bin...geçen aylarda 210 bini bulmuştu.. kazançkapısı dostumun da 420 bin civarı..o hala blcyt da...hedefine varırsa ordan çıkar o vakit megapa yoğunlaşır..gerçi onun da elinde 10 bin civarı var...piyasa bu hisseyi keşif ettiğinde bu hisseyi kimse tutamaz...

bakalım belki de bedelli ayağına hisseyi aşağı çekebilirler..yeni bir dip yaptırırlarsa fuul dalarım...gip pazarında olması da önemli değil....eninde sonunda su akar yolunu bulur...eninde sonunda hisseler ederlerine çıkarlar..

blcytda da hatırlarsanız çok yazdık...ama bir ara artık biz de gözlerimizin gördüklerinden yıldık ,umutlarımızı kayıp ettik...tekstil sektörünün reytingi yok o yüzden çıkmaz diye düşündük..ama yanlış düşündük..akıl ve mantığımızın dediğini uygulamamız gerekiyordu..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Keko dostum blcyt den buraya geçenlerin hepside iyi temelci borsada uzun vade temel önemli ben blcyt de iyi parayla girdim iyi kazandım benimde 10 civarı kaldı cuma bayağı verdim kalanıda 10 civarı gederse verir bir süre vedalaşırım.. Şu an küçükletden bu favorim büyüklerden uzun vade thyo topluyorum şu an voltalite yüksek yoksa borsada büyüklerdende iyi hisse var ama dediğin gibi bebeğin büyümesi iyi oluyor...

7. H. B Mehmet Tercüman dostum
    petroda 1000 lotum kaldı 48 maliyetle toplamıştım ondanda iyi aldık bereket versin.. Bu dönemde turzm için çok tehlikeli ama bi riske girdiö malın nerdeyse tamamı patronda geri kalanı yapı kredi son iki ayda 15 bin topladı bende satmadım kalan 1000 i onlarla takılacam bakalım yelkeni nereye vuracaklar..

8. Yeni makinalar aldi.biraz durdo ya benziyor..isi buyutuyor..tekstil siparisleri artabilir..borsanin kar ve sermayesine gore en ucuz hissei gorunumunde..10 lu rakamlara hizla cekebilirler..olusan durum bu senede uygun..

Sayfa 148/253 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •