Sayfa 190/253 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,205
     Alıntı Originally Posted by ihsan07 Yazıyı Oku
    Atlasin R şu bugün yüzde seksen bırakıyordu. Maalesef buradan çıkamadığı mız için değerlendiremedik

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz değerlendirdik 1.60 tabandan gömüldük R'si ile,hiç olmazsa bunun zararını biraz hafiflettik,namızsız tavan yapmadı bugün beklendim o yöndeydi 3.38 kapattı,3.14 tabandan çok az aldık elimde çok olduğu için,RTALP yine tavanda 51 ile,onun hikayesi varsa bununda var ve beklentim sürüyor,tabiki piyasa tekrar karışmazsa.

2. 5 TL’ye gidecek bilanço yolladı ama endekse yenik düştü. Ayrıca hisseyi alan çoğu yatırımcı GİP’te olduğunu bilmiyor, şirket ceza almış sanıyor. Neyse bilanço güzel. Yılı 18 milyon kar ile kapatırsa en düşük 10 fk ile fiyatlasa 180 milyon değere ulaşır. Şuan 89.4 milyon değerinde olan bu şirket için 2 kat potansiyel demek. Risk oluşabilecek bir durumda yok. Şirketin döviz pozisyonu artıda. 18-20 milyon kar beklentisi ile bekleyeceğim. Şubat ayı geldiğinde 2020 yılı bilançosunu ve gelecek fiyatlamaları yeniden konuşuruz. YTD..

3. Endex toparlanmaya çalışıyor, bu halen aşağı baskiliyor. GİP ye olduğunu herkes biliyor ama GİP ten çıkma ümidi var.
    Sanırım kısa vadede kazandıracak gibi durmuyor. Ytd
     Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    5 TL�ye gidecek bilanço yolladı ama endekse yenik düştü. Ayrıca hisseyi alan çoğu yatırımcı GİP�te olduğunu bilmiyor, şirket ceza almış sanıyor. Neyse bilanço güzel. Yılı 18 milyon kar ile kapatırsa en düşük 10 fk ile fiyatlasa 180 milyon değere ulaşır. Şuan 89.4 milyon değerinde olan bu şirket için 2 kat potansiyel demek. Risk oluşabilecek bir durumda yok. Şirketin döviz pozisyonu artıda. 18-20 milyon kar beklentisi ile bekleyeceğim. Şubat ayı geldiğinde 2020 yılı bilançosunu ve gelecek fiyatlamaları yeniden konuşuruz. YTD..
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1 lot bile satmam o kadar

Düşerse ekler beklerim. Hiç zarar ettirmedi. Pandemide 12000 lot rta aldım. Düşüyor pandemi geldi dedik. Ortalık bozuk dedik 4.80 den sattık ve tavan serileri. Bakalım zaman ne gösterecek. Ytd

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. sabah beri alışa mal veren yok , kağıdınıza sahip çıkın , sadece R ler satılacak bu hafta dıye biliyorum yatırımcı piskolojisi bu yüzden basklıyorlar, hayırlı kazançlar herkese

Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    sabah beri alışa mal veren yok , kağıdınıza sahip çıkın , sadece R ler satılacak bu hafta dıye biliyorum yatırımcı piskolojisi bu yüzden basklıyorlar, hayırlı kazançlar herkese
    Serbest veren alır nasıl nal yok

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. megap tavan ,söledim o kadar umarım mal kaptırmadı kimse ,alışları görünce mal canın yongası deyip sarıldılar, hayırlı olsun tavan, bu arada kap,ta haber düştümü bilmiyorum onada bakacam. neticede bizi kandıramadılar ...

Sayfa 190/253 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •