Sayfa 95/254 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2027 madde; 753 - 760 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

2. Megap

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne diyorsunuz tamam mı ? Devam mı ?

4. Birileri kağıdıı götürmeye kararlı gibi onca baskıya rağmen ısrarla topladılar bugün

5. Ben tahminimi söylüyorum: Yarın son bi ataktan sonra düzeltmeye geçecek sonrasında tekrar yön yukarı. 2 ileri 1 geri misali gidecek. YTD tabiki. Daha önceki tahminlerim tuttu çok şükür.

6. Tabiki devammm

haftalık pasta,

8.  Alıntı Originally Posted by basak Yazıyı Oku
    Ben tahminimi söylüyorum: Yarın son bi ataktan sonra düzeltmeye geçecek sonrasında tekrar yön yukarı. 2 ileri 1 geri misali gidecek. YTD tabiki. Daha önceki tahminlerim tuttu çok şükür.
    sayın basak, anlayamadığım neden durduk yere kap haberındekı şu son paragrafı yolladılar.

SIRKET ESAS FAALIYETLERINDE HERHANGI BIR DEGISIKLIK YA DA AZALMA BULUNMAMAKTADIR. SPK’NIN II-23.1 SAYILI ONEMLI NITELIKTEKI ISLEMLERE ILISKIN ORTAK ESASLAR VE AYRILMA HAKKI TEBLIGI’NIN 5 INCI MADDESININ BIRINCI FIKRASININ (C) BENDINDE SAYILAN ORTAKLARIN KENDI TUZEL KISILIKLERI ILE ILGILI “FAALIYET KONUSUNU TUMUYLE VEYA ONEMLI OLCUDE DEGISTIRME” VE SONRASINDA `AYRILMA HAKKI` DOGURACAK BIR HUSUSUN BULUNMADIGININA, KATILANLARIN OY BIRLIGI ILE KARAR VERILMISTIR. KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA BILDIRIRIZ.

tekstıl ışının esas falıyetlerınde bır değısıklık olduğunu daır bır tartışma mı var acaba. ne bıllıım, durduk yere süreklı haber yollmaları ve bır de bu paragrafı eklemelerı benı kıllandırıyor açıkcası

Sayfa 95/254 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •