Sayfa 157/253 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yahu arkadasım yazmayayım diyorum ama , eda hanım bu şirketi alalı 2 yıl oldu olmadı, daha önce bedelli yapmadı ki bu şirket tarihindeki ilk bedellisi bu, eda hanım şirkete para koydu onuda fazlasıyla aldı alıyor alacak.. yatırımcı alamıyor..
    Sekur dan hatırlıyorum sizi umit bey açıklamalarınız için teşekkürler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açılışla birlikde neden durdu arkadaşlar işlemler ...Ne kadar aralıklı yapılıyor ?

3.  Alıntı Originally Posted by trader834 Yazıyı Oku
    Açılışla birlikde neden durdu arkadaşlar işlemler ...Ne kadar aralıklı yapılıyor ?
    Saat başı emirler alınıyor. .şimdilik böyle. .ama ileride bedellisini yapıp halka açıklık kısmın Borsa değeri 30 milyon TL yi bulduğunda yıldız pazara geçip sürekli işlem görebileceği. .

Şu ana kadar bilançosunu çok beğendim. .Virüs olayı olmasaydı bu yılın sonunda 10-13 milyon civarında bir kar beklerdim megaptan. .ama virüs çıktı ve üretim ve satışlar az veya çok etkilenecektir. .

Ama genel itibari ile şirket iyi yolda..artık devlet teşviklerinden faydalanacak yatirimlari da planlıyor. .böylece büyümede vites büyütmeye düşünüyor. .Bakalım bunların ne kadarlık bir kısmı gerçekleşecek? ??sabir ile bekliyorum..ilk fırsatta 2.73 olan maliyetimi diplerden
    Alımlar yaparak düşürmek istiyorum. .nasip nasip nasip...

4. 4 gün tavan gidecek ne oldu arkadaş bu nasıl bir borsa

5.  Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    4 gün tavan gidecek ne oldu arkadaş bu nasıl bir borsa
    13 milyonluk ödenmiş sermayesine karşılık 6.750 milyon kar edebilmış ve virüs vakası ortaya çıkmasaydı bu yıl 10-13 milyon kar edebilme potansiyeli taşıyacak bir hissenin Borsa ederi çok yukarılarda iken , çok panik satışlar ile çok sert düşmüş bir hissenin alış tepkisinin de sert olmasına şaşırmamak gerek..

Şaşılacak ise bence 1.20 yi görecek kadar sert düşmesine şaşırmak gerekiyor. .Son sert düşüşlerde nakitte olup da megaptan maliyet düşürmeyi çok isterdim. .ama ne yazık ki kısmet olmadı..

Ben bu hisseyi 2.73 fiyatından alırken de hisseye güveniyorum. .bazı şeyler artık kısmet işi oluyor. .

Bazı arkadaslara diplerden aldirabildik ama kendim maliyet dusuremedim. .

6.  Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    4 gün tavan gidecek ne oldu arkadaş bu nasıl bir borsa
    Geçmiş sayfalarında temeli ile ilgili bol yorumlar yaptık. .bu hissenin sırrı temelinde saklı. .

7. Bu hisse şu anda bebek hisse dir. .ama bu aralar korona virüs olaylarından dolayı kızamık geçiriyor. .eğer bu dönemi hasarsız veya hafif hasarlı atlatabilirse? ?? Önünde büyüyüp gelisebileceği uzun bir yol var..

Bu bebek kızamığı atlatabilecek mi ?? Bunu bende bilmiyorum..bunu ancak gelen bilançolarda görebileceğiz. .ben de merakla o vakti gözetiyorum..

8. Eski dost guzel insan keko kardas buradaysa rahat olun derim...
    Senin burada oldugunu gordugume cok sevindim Keko....
    Tekirdagdan Batmana sevgiler....
    Bu arada yanlis hatirlamiyorsam sen de hastane calisaniydin.
    Allah senden ve tum doktor,hemsire,diger saglik calisanlarindan razi olsun.
    Hepinizi,hepimizi su virus imtihanindan kurtarsin.
    Sevgi ve saygilarimla...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 157/253 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •