Special Days Image
Sayfa 145/253 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1. Kar geldi. 6,75 milyon kar
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Kar geldi. 6,75 milyon kar
    ciroya göre düşük ama ciro muhteşem artmış bu sene verimlilik yılı olsun inşallah

3. Cironun yüksek olmasının nedeni satılan ticareti mallar. 92 milyonu böyle. Al-sat yani üretim değil.

Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    ciroya göre düşük ama ciro muhteşem artmış bu sene verimlilik yılı olsun inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Cironun yüksek olmasının nedeni satılan ticareti mallar. 92 milyonu böyle. Al-sat yani üretim değil.
    al sat derken bu konuyu biraz açarmısınız. teşekkürler.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    al sat derken bu konuyu biraz açarmısınız. teşekkürler.
    Üreticiden 1 liraya malı alır üstüne kar koyup 1.1 tl ye satarsınız. Bildiğiniz ticaret yani.

6. Heran bedelli sermaye arttırım haberi gelebilir. Daha önce açıklamışlardı, 2019 bilançosundan sonra bedelli sermaye arttırım kararı alacağız diye.

7.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Heran bedelli sermaye arttırım haberi gelebilir. Daha önce açıklamışlardı, 2019 bilançosundan sonra bedelli sermaye arttırım kararı alacağız diye.
    dostum bakıyorum bilici yatırımdan sonra buraya dadanmış görünüyorsun... ben de bu hisseyi yaklaşık bir yıldır takip ediyorum...gelen bilançoyu da çok beğendim...açıkçası bu kadar iyi bir bilanço beklemiyordum...

deli deliyi görünce sopasını saklarmış.... seni görünce bir cevap yazayım dedim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 145/253 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •