Sayfa 139/253 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

haftalık

4. Sadece takipteyim bedelliden sonrası çok önemli elimde hisse yok ancak yakın takibimde.

Hiç bir şekilde al, sat veya tut tavsiyesi değildir. Tüm yatırımcılar yatırım kararlarını kendileri verirler. Al tuşuna basmadan önce kendi riskinizi ölçüp biçip tartın.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Sadece takipteyim bedelliden sonrası çok önemli elimde hisse yok ancak yakın takibimde.

Hiç bir şekilde al, sat veya tut tavsiyesi değildir. Tüm yatırımcılar yatırım kararlarını kendileri verirler. Al tuşuna basmadan önce kendi riskinizi ölçüp biçip tartın.
    Bedelli ne zaman acaba ?

6. Bugün firmayı aradım bedelli tarihi belli değil. Firma mali müşaviri ömer beyle görüştüm kibar bir beyefendi, telefonu açan bayana Yatırım ilişkileri bölümü ile görüşmek istiyorum deyince afalladı biraz daha sonra ömer beye bağladı. Kurumsallık hiç yok gibi. Daha önce arayan oldumu hiç forumdan ?
     Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Bedelli ne zaman acaba ?
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bugün firmayı aradım bedelli tarihi belli değil. Firma mali müşaviri ömer beyle görüştüm kibar bir beyefendi, telefonu açan bayana Yatırım ilişkileri bölümü ile görüşmek istiyorum deyince afalladı biraz daha sonra ömer beye bağladı. Kurumsallık hiç yok gibi. Daha önce arayan oldumu hiç forumdan ?
    Ben aramıştım bedelli onayı son aşamada falan demişti bekliyoruz bakalım konuşalı 3 hafta oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Aklımdaki bazı sorular

1- Fabrika binası kime ait ?
    2-MEGA FOAM AŞ isimli 2018 yılında Hüsnü Ender Erel ve Nurhan Yeni tarafından kurulan firmanın - ki bu firma aynı zamanda MEGAPOL ün sattığı makinayı 1.700.000 TL YE almıştır - MEGAPOL ile ilgisi varmıdır ?
    3- 1.700.000 TL ye satılan makinanın ekspertizi yapılmışmıdır?

Sayfa 139/253 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •