Sayfa 236/253 İlkİlk ... 136186226234235236237238246 ... SonSon
Arama sonucu : 2023 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Geldik zurnanın zırt deliğine yani 5.50,patroniçenin hiç acıması yok,gülücük dağıtarak ky'ı soyuyor...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Buradan kalktı,kalktı,yoksa gidişat çok kötü,öyle benim güzelleme laflarına karnım tok...Dün zaten 5.60 cıvarı 3/1 kısımını ostime attım %5 aldım,anca bu şekil olur hisse değişimi ile tahtacı el tmadığı sürece,zaten patroniçenin niyetini öğrendik,her düşürdüğü kademede inekliyor peşi sora malum 1 alt kademe,zaten 5.60 seviyeleri çok sıkmıştı şu an 5.50 çok önemli,zaten stoplossum 5.49 yarısını acımadan satarım başka hisselere yönelirim.Ahmet Mergen ne diyordu,kardeşim düşen hissede stoploosunu çekeceksin,yükselmiş hisseyede by,by diyeceksin,bende o taktiği uyguluyorum,eğer satmassan katlamasını beklersen babayı alırsın diyor,zaten tekrar düşmeye başlarsa abem ben uzuncuydum demeye başlar,işte seni o zaman boylu,boyuna uzatırlar diyor ve aynen katılıyorum...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Stoplossum devreye girdi %50 alan hayrını görsün...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Stoploss çektiğim seviyeye gelmiş 5.40 altına indiği zaman bile almadım %50 yeterli bunun için,çünkü güven vermiyor,güven vermesi için 6 üstüne atıp o seviyeden inmemesi lazım ve unuttum gittim...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Stoploss çektiğim seviyeye gelmiş 5.40 altına indiği zaman bile almadım %50 yeterli bunun için,çünkü güven vermiyor,güven vermesi için 6 üstüne atıp o seviyeden inmemesi lazım ve unuttum gittim...ytd.
    Aynen yine yazdığım gibi oldu gel,gel yaptılar,bu sefer 3/1 fiatına indirdim 70 üstünden satarak,patroniçe tahtayı mekik gibi dokuyor...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    5.39 yaptırdı yine

7. Sn. Horasanlı verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler. Sağlıcakla kalın
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    sayın Ömer beyle görüşmeden önce aynen sizin gibi düşünüyordum ,arama sebebim de daha satmaya devam edilecek miydi ,ancak sizin sorularınızı da sordum tabiki açık yüreklilikle açıkladılar hemde hiç usanmadan ,bende size aktarayım anladığım kadarıyla sizde benim gibi bir çok kap haberini kaçırmışsınız meğer bu soruların cevaplarını zaten şirket kap açıklamalarıyla yapmış bende size kısaca aktarayım iyi niyetle
    satılan hisselerin parasını nerelerde harcayacaklarını kapa bildirmişler iki posta satış yapmışlar bu elde edilen paralar Eda hanımın şahsi paraları ancak bunu alıp cebine koymamış yeni yatırımlarda kullanılmış örneğin Adıyaman'da kendi ürünlerini kendileri boyamak için yeni bir tesis kurulma aşamasında ileride bu bitince dışarıya yaptırılan boya masrafı kara dönüşecek ayrıca kapasite artırımları için yeni bir çok makineler alınmış daha gelmek üzere olanlar var, 12 liradan beş liralara düşmesinde bedelsizin etkisi olmuş bende bilmiyordum yani hisse bölünmüş , fazla yormayayım seni şirketin patronu tam bir yatırım canavarı ve aslan gibi,geleceğide benim için kristal ayna .bu görüşe sayın Ömer beyi dinledikten sonra vardım bende bilmiyormuşum bir çok şeyi daha doğrusu hisse hakkında hemen hemen hiç bir şeyi sağ olsun çok faydalı oldu
    şirketler hakkında bazen olumlu yazılar yazan arkadaşlara zaradaki insanlar öfke duyup yağcı falan diyebiliyor bu duyguyu çok çok iyi anlıyorum bende kaybettiğim bir kağıdı övene bazen aynı duygularla yaklaşım sergiliyorum maalesef insanın doğasında hep kazanmak hırsı var,aslında çok daha güzel bilgiler edindim ancak senin sorularını cevaplayarak kendimide yormayayım
    özet satılan hisselerin parasını alıp cebine koymamış hepsi büyüme için yatırıma gitmiş ,daha sonra bu hisselerini tahsisli olduğu için geri alacak halka açıklık oranı gene eski haline dönmüş olacak ,şimdi böyle bir patrona teşekkür edilmezmi satıp keyfine kat yat almamış megap ın büyümesine harcamış ve harcıyor,ayrıca hem büyüyor hem karını artırıyor daha ne olsun ,geleceğe bakmalıyız derim naçizane bir gün bu hissenin çok çok yukarılarda olacağını şimdiden görüp buraya not edeyim ileride tarihe kayıt olsun diye ,aşık VEYSEL in değiği gibi dostlar bizi hatırlasın. kal sağlıcakla
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,295
    Patroniçe ve ekibi işbaşında yine kürkçü dükkanına dönüş yaptı,guya 6 üstüne atmıştı,demekki niyeti başkaymış gel,gel yapmakmış,işte (HORASANLI ) gibileri böyle uyuturlar güzel laflarlan,ne derler tatlı dil yılanı ininden çıkartırmış,6 üstünde kalıp oradan üst noktalara atmadıkça bir halt olmaz %50 geride bırakmıştım 5.50 stoplossumda geri kalanlarıda 5.85-6 arasında okutmştum güvenim olmadığı için,tekrarında 5.60-50 arası alış yaptık okuttuklarımı,bu sefer stoplossum 5.40 ytd.
    Son düzenleme : refaba; 08-09-2021 saat: 13:13.

Sayfa 236/253 İlkİlk ... 136186226234235236237238246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •