Sayfa 12/329 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Aşağı yonemi

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

klasik knfrt hareketleri sıkıştır yukarı al sıkıştır yukarı al lakin bu sefer alır mı verir mi hazır beklenti bitti deyip izleyip görelim...

3.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    klasik knfrt hareketleri sıkıştır yukarı al sıkıştır yukarı al lakin bu sefer alır mı verir mi hazır beklenti bitti deyip izleyip görelim...
    hareketlerini bilmiyorum iki üç aylığım daha knfrt ta ... nazar değmemesi temennisiyle bu süreç içerisinde karakterli hisse izlenimi verdi bende. Bundan sonra ne olur bilemem ama beklenti bitti deyip satmadığıma pişman eden onca kağıdım oldu. Knfrt şu ana kadar sağlam durdu . İnşaallah yüzler güler.

4.  Alıntı Originally Posted by alamanca Yazıyı Oku
    Aşağı yonemi

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zemberek tabirini kasten kullandım...zemberek sıkıştırılmış bir yay biliyorsunuz...tekrar kovanına sokulmaz işte eyle

çok sık yapmadığım bir yorum ...yanlış değerlendirmeyin...
    hissiyat..öneri algılanmasın..

Beklemedeyim zemberek fırlatmasını aynen ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap haberi yani bedelsiz tarihi bazı kağıtlarda 20 günü bulurken bazısında 7 gün sonra bölünme gerçekleşmiş spk onayından sonra. Daha az sürede biten varsa araştırmak lazım. Zemberek acayip kasılıyor.

Dün meksamız bugün şekerimiz. Her gün birisi çıkıyor. Baskı için mi kar realizasyonu mu belli değil.

8. Günlük pastayı verebilirmisiniz?

Sayfa 12/329 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •