Sayfa 272/329 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Şimdi bide spk ya şikayet dilekcesi yazalım bakalım bu kasıtlı işlemleri yapan hans kimmiş

2. Ve dediğim gibi spk ya şikayet dilekcemi ilettim bu formu okuyan arkadaşlarda spk ya bir şikayet dilekcesi yazarak bana destek olursanız sevinirim B u kasıtlı yatırımcıyı zarar ettiren kişilere fırsat vermiyelim.

3. Alt kademeye dört beş bin lot yazıp veriyor kendilerine kasıtlı yapılan işlemler bence bu güya endeksi bahane yapıp yukarda sattığı hisseleri geri almak için uğraşıyor ama nah alırsın ben toplamaya devam bir liraya kadar bas spek yiyorsa görelim

4. 17,38/17,45 arası son durak gibi durdu ben bineyim şöyle , ne olur olmaz
    pandemi mandemi yer kalmaz ayakta da yolcu almaz belki

17,10 göstermiş cesarete bak maşallah...ben kemeri takayım dibe vurdu pzvenk.

buradan fırsat verdiysen almama büyük ihtimal geri almak için meleyeceksin
    o paraya ihtiyacım yok ALAMAN A(german) ortak oldum derim en azından züğürt tesellisi olur benimkisi

al-sat değildir.

5. Topla toplayabildiğin kadar ama bendekini nah alırsın hans dört gözle aşağı dahada bas bakalım. Aşağıda bekliyor olacam.Bu oyunları daha öncede seyretim ben

6. Evet dediğim gibi 1,300,000 azbi fazla lotu işlemle tamamladı buda kasıtlı işlemlerin yapıldığının bariz bir örneğidir . Hans gene diyorum NAH alırsın benden hisseleri.

7. Yarın bi taban yaparsa balından yenmez hans. Unutma aşağıda bir osmanlı seni bekliyor olacak

8. Hans NAHHH ALIRSIN BAŞKA BİŞEY VERİCEM ELİNE HANS GEL BABANIN KUCAĞINA AŞAĞIYA GELLL

Sayfa 272/329 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •