Sayfa 278/329 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon
Arama sonucu : 2626 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Bedelsiz onayıda geldi hadi bakalım çalkala yavrum çalkala...
    Tamaaamm işte böyle...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    satsam konfrut u anında 5 tl görūr.
    Sizde hala duruyor mu?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Sayın 3520;

Elimde 900 bin lot vardı.4.40-4,45 arası 500 bin lotunu sattım.

Kalan 395 lotumuda 4.99 tavan oldugu gun sattım.

Sizin vesilenizle Konfrut şirketi sahibi Alman vatandaşlarına teşekkūr etmiş olayım.Tūrk şirket sahipleri de umarım bu şirket sahipleri gibi hisselerine sahip çıkarlar bir gūn.

4.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın 3520;

Elimde 900 bin lot vardı.4.40-4,45 arası 500 bin lotunu sattım.

Kalan 395 lotumuda 4.99 tavan oldugu gun sattım.

Sizin vesilenizle Konfrut şirketi sahibi Alman vatandaşlarına teşekkūr etmiş olayım.Tūrk şirket sahipleri de umarım bu şirket sahipleri gibi hisselerine sahip çıkarlar bir gūn.
    İyi günlerde harcayınız.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Kademeli satış vakti geldi benim için alana tutana hayırlı olsun inşallah...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Eveett şimdi çarpışma başlar bugün çok aksiyonlu olacak tahta

7. Çorbacıları tokatlıyorlar muhtemelen,kapanışa kadar aksiyon devam eder tahminimce...

8. Bir hafta önce 4,17 den ve bugün 4,45 ten bizde burdayız hayırlısı olsun diyelim
    2 sene önce ekmek yemiştim bakalım bu sefer ne yapacak

Sayfa 278/329 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •