Sayfa 297/329 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar şirketin bilançosunu incelerken kısa vadeli yükümlülüklerde ertelenen gelirler diye bir kalemde 265 milyonluk bir fark var, içeriğine baktığımda döhler gıdaya ödenecek bir borç diye görüyorum( olaya çok hakim değilim, o yüzden bilen hocalarımdan yardım istiyorum). bu kısa vadeli yükümlülük şirketin karlılığını düşürür mü acaba?
    Döhler'e satış yapmış, parayı peşin almış ama bilanço mali dönemi içinde malı daha teslim etmemiş diye tahmin ediyorum, ama sadece tahmin.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2. Tribünler dolmadan yavaş yavaş yerimizi alalım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Haberin içeriği ne, ben açamadım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haberin içeriği ne, ben açamadım.
    Şirketimizin 100% iştiraki Konfrut AG Tarım A.Ş. 2021' de organik ve iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş sözleşmeli hammadde tedariğindeki büyümesini yeni üretim sezonunda çilek, elma, nar ve vişne projeleri ile devam ettirmektedir.
    2022 yılı üretim sezonu için, Zirai Hammadde Üretim ve Tedariki İş Birimi altında 264 çiftçi ile 100 milyon TL tutarında sözleşmeli üretim anlaşması yapılmıştır.
    Konfrut AG Tarım A.Ş., yeni nesil endüstriyel tarım unsurları ile sözleşmeli tarım kapsamında sağladığı finansal desteklere ek olarak beklenen ürün kalitesine ve verimliliğe ulaşabilmeleri adına, sahadaki uzman kadrosu ile sezon boyunca çiftçilere teknik ve lojistik destek vermeye devam edecektir.

Yeni projelerin eklenmesi ile Konfrut AG Tarım A.Ş.' nin 2022 yılı içerisindeki taze meyve ve zirai hammadde satış kanallarıyla yapılacak olan organik ve iyi tarım satışlarının 20 bin tona ulaşması beklenmektedir.
    Ortaklarımıza ve kamuya saygıyla duyurulur.
    Saygılarımızla,

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Şirketimizin 100% iştiraki Konfrut AG Tarım A.Ş. 2021' de organik ve iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş sözleşmeli hammadde tedariğindeki büyümesini yeni üretim sezonunda çilek, elma, nar ve vişne projeleri ile devam ettirmektedir.
    2022 yılı üretim sezonu için, Zirai Hammadde Üretim ve Tedariki İş Birimi altında 264 çiftçi ile 100 milyon TL tutarında sözleşmeli üretim anlaşması yapılmıştır.
    Konfrut AG Tarım A.Ş., yeni nesil endüstriyel tarım unsurları ile sözleşmeli tarım kapsamında sağladığı finansal desteklere ek olarak beklenen ürün kalitesine ve verimliliğe ulaşabilmeleri adına, sahadaki uzman kadrosu ile sezon boyunca çiftçilere teknik ve lojistik destek vermeye devam edecektir.

Yeni projelerin eklenmesi ile Konfrut AG Tarım A.Ş.' nin 2022 yılı içerisindeki taze meyve ve zirai hammadde satış kanallarıyla yapılacak olan organik ve iyi tarım satışlarının 20 bin tona ulaşması beklenmektedir.
    Ortaklarımıza ve kamuya saygıyla duyurulur.
    Saygılarımızla,

Teşekkürler.
    İşlerini iyi yapıyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ala ala bir baktım portföyün 1. hissesi oldu.
    Daha nereye kadar alacağım ben de bilmiyorum.
    Tahta sığ kademelerde 5-10 bin oluyor genelde. Aniden yüklü mal verip çıkmak zor.
    Bu nedenle kısa vadecilere uygun değil sanki. Ufak alanlar için sorun değil ama 200-300 bin alırsan tahta zayıf kalıyor .
    Ancak benim gibi alıp en az bir kaç bilanço dönemi beklerim diyenler alabilir.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 800 bin aldım verdim bir sıkıntı yaşamadım.

Ytd değildir.
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ala ala bir baktım portföyün 1. hissesi oldu.
    Daha nereye kadar alacağım ben de bilmiyorum.
    Tahta sığ kademelerde 5-10 bin oluyor genelde. Aniden yüklü mal verip çıkmak zor.
    Bu nedenle kısa vadecilere uygun değil sanki. Ufak alanlar için sorun değil ama 200-300 bin alırsan tahta zayıf kalıyor .
    Ancak benim gibi alıp en az bir kaç bilanço dönemi beklerim diyenler alabilir.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir.
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. gün..

Sayfa 297/329 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •