Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 233 - 240 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. İşte budur, ağzınıza sağlık. Ama yarın 10 liradan açar biraz iddialı olmuş.
     Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    tahtacımıdır kalas mıdır. ben bu şahsın okadar vakit hatcayıp yazdığı yazıyı anlamadım ve sinirlendim. Güneş balçıkla sıvanmaz. bu hisse 6.6 milyon sermaye ile % 40 brüt karla çalışan ve 6 ayda 110 milyon ciro yapmış ve 23 milyon kar etmiş bir şirket. Ne halt yaptıkları belli olmayan ve bir kaç spekülatörün elinde oyuncak olmuş hisselerle karıştırmayın. yeni sermayesi 33 milyon olacak yılsonu 36-48 milyon kar edecek ve seneye 200 milyon üstünde ciro yapacak. Zaten cuma ve p.tesi iş bakası satmasa 50 tl den bölünecekti. Yarın 10 lira açar ve yılsonuna kadar da 10-15 arası gider gelir. Ben tren miren hinditan bangladeş anlamam bursaı TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve bu ülkeyi ne tamplar ne makronlar yıkamadı üç beş spek de yıkamaz. Ne mutlu TÜRK'üm diyene.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    tahtacımıdır kalas mıdır. ben bu şahsın okadar vakit hatcayıp yazdığı yazıyı anlamadım ve sinirlendim. Güneş balçıkla sıvanmaz. bu hisse 6.6 milyon sermaye ile % 40 brüt karla çalışan ve 6 ayda 110 milyon ciro yapmış ve 23 milyon kar etmiş bir şirket. Ne halt yaptıkları belli olmayan ve bir kaç spekülatörün elinde oyuncak olmuş hisselerle karıştırmayın. yeni sermayesi 33 milyon olacak yılsonu 36-48 milyon kar edecek ve seneye 200 milyon üstünde ciro yapacak. Zaten cuma ve p.tesi iş bakası satmasa 50 tl den bölünecekti. Yarın 10 lira açar ve yılsonuna kadar da 10-15 arası gider gelir. Ben tren miren hinditan bangladeş anlamam bursaı TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve bu ülkeyi ne tamplar ne makronlar yıkamadı üç beş spek de yıkamaz. Ne mutlu TÜRK'üm diyene.

Sağol arkadaşım ...pulculara cevap bile vermek doğru değil ama forum işte ...kahir ekseriyet aynı fikirdeyiz..

Yarın bölünmüş fiyattan mı açıyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Normalde 31.10.2019 son gün gibiydi. Ama dün sanirim bir kap aciklamasi vardi oradada 30.10.2019‘da yeni hali ile ilgili bir aciklama vardi. Benimde kafam karisti yeni gelen aciklama ile alakali. Belki olaya hakim birisi aydinlatir.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5. İlk yayınlanan kap bildiriminde:

Ödeme Tarihi
    01.11.2019 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    31.10.2019 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.
    Ek Açıklamalar

6. 28.10.2019 bildiriminden ise yarın gibi anlaşılıyor..

30.10.2019 tarihinden itibaren hak kullanımı işlemleri nedeniyle ilgili hakları kullanılmış olarak işlem görecek payların listesi aşağıdadır.

7. Eğer yarın bölünürse 8.6 liradan açılır

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hak kullanımı demek temettü olayı gibidir. 30.10.19 da elinde hisse olan bedelsize hak kazanmıştır demektir son kap bildirimi ile. İlk olarak 1 kasımdı ama

Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •