Sayfa 311/329 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Picighetto Yazıyı Oku
    Haftanin 4 günü yatay veya eksi haftada 1 tavan neyse ben kabulum
    son gelen,kapta çok iyi bir haber vardı,Konya'da 1400 dölüm alanda 850 ton bira maltı yapımına uygun arpa anlaşması yapılmış ilk defa tahıl grubuna giriyor konfurt bunun yanında ürün grupları çeşitlendirirek devam ediyor deniyor,bence hikaye daha yeni başlıyor.Ytd

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çay işine giriyolar, çilek işi şimdi de arpa, meyve suyunda zaten varlar. Sirket kendini iyi tanıtır ve büyümeye devam ederse trend hisselerden biri olabilir karliliga bağlı olarak kendi basit düşüncemdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Picighetto Yazıyı Oku
    Çay işine giriyolar, çilek işi şimdi de arpa, meyve suyunda zaten varlar. Sirket kendini iyi tanıtır ve büyümeye devam ederse trend hisselerden biri olabilir karliliga bağlı olarak kendi basit düşüncemdir.
    Büyümeye giden her hisse güzel şeylere gebedir...Çok umutluyum Knfrt dan...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Selamlar herkese,

Borsadaki gıda şirketlerini incelerken rastlamıştım ben de firmaya. Faaliyet raporlarını okuyunca sözleşmeli tarım, lojistik vb. yatırımları, ihracat odaklı satışlar vb. oldukça gelecek vadediyor diye düşündüm.

Sonra şirketin Alman ortağı, TL üret Döviz sat politikası,

Dünya gıda krizi, avrupa resesyonu,

Enerji ve gıdanın kilit sektör oluşu,

Derken 10-11TL fiyat aralığında maliyetlenmiştim.

Merakla 3Q22 bilançosunu bekliyorum. Uzun bir sürede tutmayı düşünüyorum. Bakalım zaman neler gösterecek bizlere

5. 2 ceyrekte 88 milyonluk flaş kar aciklamis ve o günden bu güne nerdeyse 2 kata yaklaşan fiyat yükselmesi sağlamıştı. Şirketin aktardiklarina göre 3. Ve 4. Ceyrek (meyvelerin mevsiminden dolayı) daha yoğun gecmesi bekleniyor. Bakalım umdugumuz gibi iyi bir bilanço gelirse fiyatimiz kaçlara ulaşacak ytd.

6. Millet deli gibi bebek hisse arıyo ama yılların konfrutunu farketmiyolar

7. Bu tahtacı fazla kişiye para kazandirmak istemiyo, ulan zaten 5-10 kişiyiz bırak kazanak

8.  Alıntı Originally Posted by Picighetto Yazıyı Oku
    Bu tahtacı fazla kişiye para kazandirmak istemiyo, ulan zaten 5-10 kişiyiz bırak kazanak
    Bugün 16 üzerinde kalmayı başardı..16 üzerinde bir kaç gün kalıcı olabilirsek bir sonraki hedef 18 olabilir.Dediğin gibi 5-10 kişi anca varız.10 kişiye de kazandırmazsa ayıp eder.

Sayfa 311/329 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •