Sayfa 323/329 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Degerlemeli Yazıyı Oku
    Son zamanlarda yazamadım… Aslen Antakyalı olduğum için deprem sonrası acılarımızı sarıyoruz. Çok konsantre olamadım… ama bilanço beklediğim gibi özellikle 1. Çeyrek çok daha güçlü gelecek siye düşünüyorum . Yol sonu ciro beklentim olan (3.5 -4 milyar) civarı değişmedi. Ama borsamız alıştığımızın dışında bir borsa… hiç bir sert hareketin anlamı da yok…. Zor zamanlar uzun vade yatırımcı için değişen bir durum görmüyorum… sağlıcakla kalın
    Geçmiş olsun Sn. Degerlemeli, Allah yardımcınız olsun.

2. konfurt yıldız pazar alınmış hayırlı ve uğurlu olsun yıldız pazar şans getirsin . y t d
    sn değerlemeli çok geçmiş olsun

3.  Alıntı Originally Posted by degerlemeli Yazıyı Oku
    son zamanlarda yazamadım… aslen antakyalı olduğum için deprem sonrası acılarımızı sarıyoruz. çok konsantre olamadım… ama bilanço beklediğim gibi özellikle 1. çeyrek çok daha güçlü gelecek siye düşünüyorum . Yol sonu ciro beklentim olan (3.5 -4 milyar) civarı değişmedi. Ama borsamız alıştığımızın dışında bir borsa… hiç bir sert hareketin anlamı da yok…. Zor zamanlar uzun vade yatırımcı için değişen bir durum görmüyorum… sağlıcakla kalın
    geçmiş olsun

4. Mal yememek için 20 kademe boşluk bırakıyor alışta

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu vakıf yatırımdan satanin sorunu ne acaba 13ile 21 arası 3.5 milyon lot aldı şimdi zararına deli gibi satıyor,takaslardada karşılamaya çalışan citibank,ayrıca şirkette geri alım açıkladı ama 50bintl lik alım yapmış çok almış gibi birde kapta paylaşıyor

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket geri alımlarına rağmen hisse fiyatlamasına bakınca bilançodan umudu kestik, tepeden çok düştü, gelsin bakalım sonra değerlendiririz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 323/329 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •