Sayfa 54/329 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 425 - 432 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Dostlar,ben de telaşlanmıyorum...
    olumlu yorum yaptıkça bizden etkilenen arkadaşlar olabilir,tuzunuz kuru muamelesi yaparlar diye endişe ediyorum.
    ben bu düzeltmeyi önündeki duvarı atlamak için geri geri giden atlete benzetiyorum...
    tabi bence ...herkese hayırlı kazançlar,saygılar..
    turquaz kardeş TUPRS gibi 113,5-115 arasındaki gibi bant içine hareket yaparsa güzel olur..
    Son düzenleme : KAIZER; 12-11-2019 saat: 13:13.

2. Bazı arkadaşlar kızar ama öğrenip uyguladığımı yazayım belki faydamız olur.43.. dan üçte bir çıkmıştım, giderse kalanıyla kâr ederim inerse sevinirim demiştim, nasip, bugün üçtebir yine çıkıyorum, artarsa kalanlara sevinecez, inerse sattığımıza, son üçte biride 6 dan veririm muhtemel..10 yılı geçti bir hisseyle inatlaşılmayacağını öğrendim, bir sürü yeşil yakan hisse varken elindeki hissenin sürekli düşmesi çok sinir bozucu.İşkillendiğim nokta çok spekülatif artmamasına rağmen böyle bir hareketi niye yaptı, hedef çok yüksekte hiç ky nasiplendirmemekmi istiyorlar.Ama bir gerçek var hisse düşüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    telaşlanacak bir durum yokda

gıdım gıdım aylarca ulaştığı yerden 2 günde düşünce insanın sinirleri harap oluyor.

tabi bence.
    İnanın bir günde; kaybettirdiğini kazandıracak bir hisse.Yeter ki kendine gelsin vardır bildikleri aynı şekilde sert yükselişlerde yapabilen bir hisse.Şu anda bu fiyatlardan alınacak güzel bir hisse.....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Tahtacı_Spek Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar kızar ama öğrenip uyguladığımı yazayım belki faydamız olur.43.. dan üçte bir çıkmıştım, giderse kalanıyla kâr ederim inerse sevinirim demiştim, nasip, bugün üçtebir yine çıkıyorum, artarsa kalanlara sevinecez, inerse sattığımıza, son üçte biride 6 dan veririm muhtemel..10 yılı geçti bir hisseyle inatlaşılmayacağını öğrendim, bir sürü yeşil yakan hisse varken elindeki hissenin sürekli düşmesi çok sinir bozucu.İşkillendiğim nokta çok spekülatif artmamasına rağmen böyle bir hareketi niye yaptı, hedef çok yüksekte hiç ky nasiplendirmemekmi istiyorlar.Ama bir gerçek var hisse düşüyor.
    Hiç bir hisse sürekli yükselmez ve sürekli düşmez.Knfrtu yıllardan beri takip ediyorum.Düşüş trendi bittiği an eski seviyesinin üstüne geleceğine inanıyorum.Her insanın keni hür ve iradesi var.Kendi adıma Knfrt altın hisselerden birisidir.Sığ bir hisse olduğundan sert düşüş ve sert yükselişler yapması normal.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5. Orta vade de göreceğiz...
    o zaman biz de satmaya başlarız elimizde ki portföyün 3 de birini...

6. 6yı gösterecekler kağıda bu görünüyor sonra tekrar şenlenir ytd

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. dün aradım yatırımcı ilişkilerini sordum.
    neden bölünme ve blanço aynı güne denk getirdiniz diye.
    ve blançoyu neden tam anlamı ile şişirmeden ve tüm gerçekçiliği ile açıklamadınız diye.
    doğru dürüst cevap veren olmadı.

8. İşyat günlerdir süren hunhanca satışı bugün yok şimdilik, toparlanma başlamıştır inşallah.

Sayfa 54/329 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •