Sayfa 244/329 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Yazıklar olsun

Petunun geldiği yere bak

Suyun geldiği yere bak

Bi de dön kendine bak
    Bir de taze kuru var. 18 mart - 17 eylül arasında tam 113 kat arttı. Kağıt tarihe geçti maşallah. Bu yüzde 10 yapsa zil takıp oynayacağız. Hayırlara vesile olsun.!
    KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

2. Turquaz, senin yüzünden gidemiyor bu kağıt. Sat kurtul sen de rahatla biz de

3. ben onun emenukesini gösterecem..

12.50 maliyet

oda ver git diyor ellam

ama bende fazla yok brader

sen götür

ben 17.50'de inerim

için rahat olsun

4. Cuma günkü hareketler bence umut vericiydi. Konfrut sürprizleri sever. Dönemsel olarak geçmişte iyi bilanço getirmediği 9 aylıkta bu sene herkesi terse yatıran sürprizler neden olmasın?

Not: Yazılanlar asla alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir KY muhabbetidir.

5. Turquaz, bu kağıtta beklemek lazım, yavaş yavaş çıksın.Hızlı çıkan hızlı düşer.3. Dönem Bilançosu iyi gelecek gibi.Eğer son dönem de iyi gelirse, tarihi zirvesi 2 euro ama o dönemki knfrt, şuanki şirketin yarısı etmez.20 tl lere gidebilir.Aceleye gerek yok.Son dönem de yükselene satış geliyor, şu dönem de çıkmasa da olur.Ben fiyatı ne olursa olsun seneye mayısa kadar bekleyeceğim. İçin rahat olsun bekle Sabret yeterki.

6. neredeyse sermayesi kadar faiz ödeyecek alaman sahibine

temettü yok.

sürekli borçlanıyor

neredeyse kur geliri kur faizi olarak geri gidiyor

enerji maliyetlerri sürekli artıyor

bu dönemler hammadde stokladıkları dönem

yani gider fazla

bu gider karşılığı borçlanılacak

acil %500 gibi bedelli sermaye arttırımı yapılarak

borçlardan kurtulunup işletme sermayesi elde edilmeli

yoksa alaman sahip şirketi iç edecek.

tabi bence.

7. 118 milyon geçmiş dönem kârı ve yedek akçesi var bu %350 bedelsiz verebilir bunun yanında bedellide koyabilir paraya ihtiyacı olmayan şirket yok şu dönemde bekleyip görelim ben umutluyum kur ve hammadde de destekliyor yabancının da dikkatini ufaktan çekiyor .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Güzel olacak inşallah.Screenshot_2020-09-19-23-20-54-988_com.twitter.android.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 244/329 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •