Sayfa 1/329 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

KNFRT - Konfrut Gıda

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

hayırlara vesile olsun..

3. Hayirli uğurlu olsun .Yepyeni bir sayfa .
    Konfurt bildiğimiz konfurt.Borsa 10 bin puan düşse de çıksa da bildiği şekilde istikrarlı şekilde .
    Konfurt tam yatirimlik hisse .

4. Piyasa kötüyken direnip sonra uçarmi acaba

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Pİyasadaki malı almak için bundan daha müsait hava olmazdı yukarı çekse piyasa elindeki malı verirdi demekki amaç mal toplamak değil... Bedelsiz beklentisi satın alındı. geriye sadece 9 aylık bilançonun çok iyi gelmesi kalıyor beklenti aksi aşağı kayıştır sanırım..

Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Pİyasadaki malı almak için bundan daha müsait hava olmazdı yukarı çekse piyasa elindeki malı verirdi demekki amaç mal toplamak değil... Bedelsiz beklentisi satın alındı. geriye sadece 9 aylık bilançonun çok iyi gelmesi kalıyor beklenti aksi aşağı kayıştır sanırım..
    Şu havada kimsenin mal toplama amacında olduğunu sanmıyorum sn sesa.
    Ayrıca mal toplamak için genelde yukarı çekilmez bilakis aşağı verilir. Örneğin yukarıya satış yazarak gitmesini engeller aşağılara satıcı gelmesini sağlar vs vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Bu kadar sığ ve beklentili tahtada ben olsam bu karamsar piyasayı kullanırdım ama bu yüzden ben spek değilim sanırım )))

8. Kapanışa doğru alımlar oldu.Sayın ireyal günlük pastayı verebilirmisiniz?

Sayfa 1/329 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •