Sayfa 102/329 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    9 un üzerine atma çabası iyiniyet değilmiydi...hisse başıboş değil bu bilmediğimiz bi durum değil ki...
    gereğini yapınca aferin demedik şimdiye kadar ...
    eylül sonuna kadar kazanan pozisyonundaydık bunu hep hatırlatıyorum kusura bakmayın..zaten yan tahtalar eylülden sonra uçunca biz de beklentiye girdik moral bozdu...
    gereğini yapacak inşallah ...yaparsa unutmayalım bu sefer ...
    hep beraber kutlayalım ekibi...
    Sen hiç merak etme ortak, iyi olduğu zamanlarda çok kez helal olsun, budur dedik, hani kötü bir durum yak ama son zamanlarda sıkmaya başladı.
    Dediğiniz tarihe kadar yani eylül ayına kadar da öyleydi ama sonradan geri kaldı.
    Benim hep kıasladığım Jants ve Eggub hisseleriydi, bu ikisi temettü de verdiler onların önündeydik ama şimdi gerisindeyiz, işlemsizlik hastalığından da sermaye artışına rağmen kurtulamadı tahta, haliyle bir sahipsizlik görüntüsü vardır.

Tahtacı da ekmeğinin derdinde, kendi işini yapıyor, yapsın bakalım, bilançoya kadar da yorum yapmıyorum şahsen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sen hiç merak etme ortak, iyi olduğu zamanlarda çok kez helal olsun, budur dedik, hani kötü bir durum yak ama son zamanlarda sıkmaya başladı.
    Dediğiniz tarihe kadar yani eylül ayına kadar da öyleydi ama sonradan geri kaldı.
    Benim hep kıasladığım Jants ve Eggub hisseleriydi, bu ikisi temettü de verdiler onların önündeydik ama şimdi gerisindeyiz, işlemsizlik hastalığından da sermaye artışına rağmen kurtulamadı tahta, haliyle bir sahipsizlik görüntüsü vardır.

Tahtacı da ekmeğinin derdinde, kendi işini yapıyor, yapsın bakalım, bilançoya kadar da yorum yapmıyorum şahsen.
    Ortak yorum yap tabi ki
    3q de bilanço oyunlarını güzel oynadılar bu sefer bizi yine sevindirecek buna inanıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    Ortak yorum yap tabi ki
    3q de bilanço oyunlarını güzel oynadılar bu sefer bizi yine sevindirecek buna inanıyorum
    Evet, hiç beklenmeyen kötü bilanço sonrası güven kaybetti, hatta bildiğim bir kaç eski yatırmcı hisseden çıktılar, şahsen bende her zaman vardır, ama çok ama az, bilanço sonrası tekrar değerlendiriceğim, hani derler ya bunun bebekliğini biliyorum, arada bir eleştirme hakkımız da olsun, bunu şirkete de hep bildiriyordum geçmişte, çok da dikkate alıyorlardı gerçekten.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet, hiç beklenmeyen kötü bilanço sonrası güven kaybetti, hatta bildiğim bir kaç eski yatırmcı hisseden çıktılar, şahsen bende her zaman vardır, ama çok ama az, bilanço sonrası tekrar değerlendiriceğim, hani derler ya bunun bebekliğini biliyorum, arada bir eleştirme hakkımız da olsun, bunu şirkete de hep bildiriyordum geçmişte, çok da dikkate alıyorlardı gerçekten.
    Dostum bebekliğinden bahsetsene biraz mesela bu şirket kimindi daha önce

5. Bugüne ve geleceğe dair çok pozitif bir haber.
    Arkasında döhler gibi bir grubun olduğu Konfrutti pastadan daha çok pay almalı.
    Zaten şirket o yüzden hep yeni yatırımlarla kapasite artırma gayretindeydi, yeni haftaya haber ve güzel bir bilançoyla taçlandırsa ne güzel olur.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugüne ve geleceğe dair çok pozitif bir haber.
    Arkasında döhler gibi bir grubun olduğu Konfrutti pastadan daha çok pay almalı.
    Zaten şirket o yüzden hep yeni yatırımlarla kapasite artırma gayretindeydi, yeni haftaya haber ve güzel bir bilançoyla taçlandırsa ne güzel olur.
    Bilançoyu 180-190 milyon arası bir ciro bekliyorum.ama kâr rakamı hakkında bilgim yok

7.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Bilançoyu 180-190 milyon arası bir ciro bekliyorum.ama kâr rakamı hakkında bilgim yok
    Yani ciro artar tahminimce ama kâr nasıl gelir bilemiyorum..geçen yıl 33 milyon gelmiş 134 milyon ciro ya göre..

Bu yıl 180-190 milyon ciro yapar diyorum
    ..

Ama kâr 25 mi gelir 30 mu 35 mi bilemiyorum

Sayfa 102/329 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •