Sayfa 67/329 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 529 - 536 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    kafamız çok iyi çok şükür biz alkol kullanan ot böcek kullanan insan değiliz.
    Sen kendin kırıcı olurken iyi biz bir şey söyleyince kırıcımı oluyoruz.
    Hisse bedelsiz verdide ne oldu.
    Babamın hissesi değil he senin babanın hissesi ise o ayrı.
    Sen kağıdı 12/13 lerden almış olabilirsin.
    Ya hisseyi 40/44 lerden alanlar ne yapacak.
    mesutsati kardeş ,senin takıldığın öfkelendiğin insanlar şahsen tanımıyorum ama buranın düzgün insanları,foruma faydalı olmaya çalışan arkadaşlar..
    maliyetin yüksek öfkeni anlıyorum ama kasıt arama artık ...anormal bir şey yaşamazsak sen de söylediklerinden pişman olabilirsin...uçacak kaçacak demiyorum ama orta vadede mali tabloları güzel sonuçlar verir umudundayım..
    bedelsiz beklentisi eskisi gibi prim yapmıyor ,Kartn bile bedelsiz verse acaba denecek bir hal aldı hissenin bedelsiz bölünmesi..
    eğer elindekileri sattıysan bak primsiz intem göltaş vs bir kaç şirket var onları bir araştır incele istersen nacizane...
    hayırlı kazançlar herkese..

2. Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

3. intem devre kesti bile

4.  Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    kafamız çok iyi çok şükür biz alkol kullanan ot böcek kullanan insan değiliz.
    Sen kendin kırıcı olurken iyi biz bir şey söyleyince kırıcımı oluyoruz.
    Hisse bedelsiz verdide ne oldu.
    Babamın hissesi değil he senin babanın hissesi ise o ayrı.
    Sen kağıdı 12/13 lerden almış olabilirsin.
    Ya hisseyi 40/44 lerden alanlar ne yapacak.
    Amaç tartışma değil.40 dan alsan ne olcak.%10 düşmüş oluyor.batımıyosun %10-20 ile.Böyle zihniyet olanlar borsada oynamasın.Hiçbir hisse sürekli yükselmez ve sürekli düşmez.Ayrıca ben38-39 lardan maliyetlendim.Hisse düşmüş çıkmış şu an için umrumda olmaz.Hedef fiyatım vardır o fiyatları beklerim nasibimde varsa kazanırım yoksada yeri gelince çeker giderim.Ama şu fiyatlara düşmüş diye ağlamam.Çünkü kendi seçimim kimseden etkilenmem.Bi kaçtane değerli insanlar var anatolien.turguaz murat tokkan takip ederim.Bedelsiz hisseden hisseye değişir.Bedelsiz verdi diye uçacak hali yok.Herşey tahta sahibine bağlı.İsteği an alıp götürebilir.Bu hisse sığ,hisse düzenli karı var,sermayesi düşük büyüme hedefli olan bir şirket tek eksiği temettü gün gelecek hissenin arkasından herkes bakıp kalacak.Sen de bakarmısın bilmem.....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5. Iki ihtimal var. Ya mesut mazot oldu yükselişe. Ya da mesut millete sattırmaya uğraşıyor kendi spek ve girmeye çalışıyor kağıda.

Her türlü ihtimale varız sıkıntı yok herkese bol kazançlar.

7.70 ler önemli..

tabi bence..

neredeyse her hissede bir mikser oluyor..

ama sattırmak ama aldırmak için..

bizim mikserimizde bu arkadaş..

yokmuş gibi davranmak kaale almamak en iyisi..

tabi bence..

8. Bu sefer sağlam adımlarla gidiyor.Bedelsizin hakkını vermedi hala.....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 67/329 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •