Sayfa 250/329 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Neyin tavanı arkadaşlar ? az önce fabrikanın önünden geçtim, Çal’da fabrika şansa bak
    sen jantsa nın önünden geçtin mi hiç Aydın da bir fabrika ...
    geri dön bi tur daha at bakalım masa sandelye mi göreceksin ...

2. tavan olunca gelip yazmak ne kadar kolay demi

yazılanların yanlış yeri varsa onu söyleyin..

3. batık şirketlerin bile 20-25 tl olduğu yerde konfurtun 14 olmasınamı sevinecem.

4. Aynen katılıyorum size öz sermayesi bitik borcicinde bulunan hammadde almaya parası olmayan şirketler bile bunu üçe dörde katladı.
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    batık şirketlerin bile 20-25 tl olduğu yerde konfurtun 14 olmasınamı sevinecem.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    sen jantsa nın önünden geçtin mi hiç Aydın da bir fabrika ...
    geri dön bi tur daha at bakalım masa sandelye mi göreceksin ...
    Fabrika küçük demedim ki, koskoca Alman firması gayette düzenli disipli fab. Yeri konumuda güzel.
    Çıkışın sebebi teknik mi sadece onu öğrenmeye çalışıyom olması yarın tavana yazarım😉

6. Siz ne istiyorsunuz sn turkuaz . hisse tavan gene olUmsuz yazıyorsunuz

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    tavan olunca gelip yazmak ne kadar kolay demi

yazılanların yanlış yeri varsa onu söyleyin..
    18 Ağustos günü, 19-20-21 Ağustos günleri detayları ile ne söylediysem bugün de aynısını söylüyorum. 2001 de de bu sütunlarda başka isimle yazmaktaydım. Sonra 2005 lerde de yazıyordum. Sonra uzun süre ara verdim. Hiçbir zaman dümenin suyuna yazı yazmadım. Çünkü hep farklı açılardan bakmaya çalıştım. Hiçbir zaman tüyo yazmadım. Içacak kaçacak demedim. Yalnızca gördüklerimi yazdım hepsi bu. Siz euro borçlardan bahsederken euronun artışından sırf 9 aylığının 3 milyon artı yapacağıjı yazdım mesela bilanço dipnotlarına bakan birinib çok rahat göreceği bir bilgiyi gözler önüne serdim. Öte yandan banka borçlanmalarını kusa süre öncesşne kadar ana şirket üzerinden yaptığını, ana şirketle olan bırç alacak işlerinin ticari borçlar alacaklar olduğunu yazdım gene ki bunlar da dipnotlardan. Velhasıl şirketin sizin anlattığınız kadar kötü durumda olmadığını yazdım gene. Dönemsel olarak hammadde ve oazarın durumuna göre tüm tarım şirketlerinde olduğu gibi karlılığın dalgalanabileceğini yazdım mesela 30 senedir bu kağıtta tecrübelerimden. Sonra dedim ki kağıt anlattığınız kadar kötü değil.
    Bakın bugün belki konfrut geri gelir bunu bilemem. Bilseydim halen küçük yatırımcı olmazdım. Ama bildiğim şey hep aynı gözlükle bakarsanız aynı şeyi görürsünüz . Size tavsiyem daha önce görnediklerinizi görmek iöin farklı açılardan bakın.

Saygılarımla.
    Verimli seanslar.

Not: yazılanlar hiçbir zaman alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

7.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Fabrika küçük demedim ki, koskoca Alman firması gayette düzenli disipli fab. Yeri konumuda güzel.
    Çıkışın sebebi teknik mi sadece onu öğrenmeye çalışıyom olması yarın tavana yazarım��
    pardon yanlış anlamışım..kim okusa benim gibi anlayacak ifade çıkıyor ortaya..
    hayırlı kazançlar..

Tkuru dan ne farkı var beyler

Açılış mükemmel
    Tavan kilitlerse çok zor mal alabilirsiniz
    Ytd

Sayfa 250/329 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz