Special Days Image
Sayfa 58/329 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

Alıntı Originally Posted by dogocu bey Yazıyı Oku
    turguaz hatırlarsannnn beni iyi tanıyacaksın **** den kusura bakma da hep aldığın hisselere aşıksın bağımsız analiz yapamıyorsun bence demeyle teknik olmaz azda öz eleştiri yap 8,60 bölünmüş hisse borsada genel kaide bilançosu kadar kar eden sanayii şirketi 10 liradır bilirsin tekniği ise hakkı 7ler. 7,20 üzeri 35- 59-72-eğer bu dirençleri kırarsa 8,23 var hisseye aşık olmadan teknik analiz yapki ekmekkk değil pasta ye senden büyüğüm sakın yanlış anlama dost tavsiyesi....
    Evet sizi hatırlıyorum, ama kim olduğunuz konusunda emin değilim.. Bursa dersem doğru tahmin etmiş olurmuyum

yok bilal beyin ****den bandırma lı dogocu hatırlarsan
    Rakamlar Asla Yanılmaz..... Y.T.D

Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bu işin başındaki profesyonellerin işi bu..

taktikleride vardır tabi..oda profesyonelliğin gereği..

trend kırdırıp stop yaptırmak,bilançoyu bozdurmak,

kötü haber yaptırmak,sabit tutmak veya sürekli düşüyor gösterip psikolojiyi bozmak

vs vs türü taktikler kullanırlar..

bizlerde kullandığımız yöntemlerle bunlara karşı koymaya tedbir almaya çalışıyoruz..

bazımız hiç fiyat bakmaz,bazımızda benim gibi teknik kullanır,bazımız her düşüşde sipeğe küfredip kendini avutur falan filan..

teknik kull*****n tekniğine sadık olması ve sıtopsuz çıkmaması gerekir..

yani bir tirend kırılınca onun altına yerine göre 8-10 kademe

aşşağı avans verip fiyatlara veya tirende bir şans daha verir..

orasınıda kırdımı satar..

amaaaa

terse dönüncede bir çoğumuz gibi "ulan ben sattım gitti"deyip arkadan bakmaz.

sattı yerin 8-10 kademe üzerinden geri dalar hisseye

tabi kendilerince şartlarıda vardır mutlaka..

yani onların oyunu olacak oluyorda..

önemli olan bizlerin neler yapabildiği..

mesela ben..aldığım yerin 3-5 kademe altına gelsin veremiyorum

hatamı biliyorum ama bi şey yapamıyorum

ne yapayım elimden gelmiyor..

tabi bence.
    turguaz hatırlarsannnn beni iyi tanıyacaksın **** den kusura bakma da hep aldığın hisselere aşıksın bağımsız analiz yapamıyorsun bence demeyle teknik olmaz azda öz eleştiri yap 8,60 bölünmüş hisse borsada genel kaide bilançosu kadar kar eden sanayii şirketi 10 liradır bilirsin tekniği ise hakkı 7ler. 7,20 üzeri 35- 59-72-eğer bu dirençleri kırarsa 8,23 var hisseye aşık olmadan teknik analiz yapki ekmekkk değil pasta ye senden büyüğüm sakın yanlış anlama dost tavsiyesi....bunca yıldan sonra sana değer verdiğim için yazdım hatam olduysada af eyle kusura bakma sevgiler.....

Ben kendimle barışık biriyim. Kibir, büyüklenme, ben dedimci değilim..

Kendimi eleştirmeyi zayıf yönlerimi söylemeyi hiç dert etmeden söylerim. Yukarıdaki yazımı iyiki önceden yazmışım. Yoksa sizin yazınız üzerine yazsam bir anlamı olmayacaktı..

*** varmı.. O gurup güzeldi..

Bandırmamıydı yoksa..

yok bilal beyin ****den bandırma lı dogocu hatırlarsan

Tamam.. Şimdi oldu. Özledim o günleri.. Güzel günlerdi.. Bi hocamız vardı. Bursadan.. Derimontcu.. O kimdi

neyse turguaz allah gani gani kar etmeni nasip etsin kusura bakma amacım asla seni kırmak değildi kırdıysamda özür....
    Rakamlar Asla Yanılmaz..... Y.T.D

neyse turguaz allah gani gani kar etmeni nasip etsin kusura bakma amacım asla seni kırmak değildi kırdıysamda özür....
    Yok ya. Olurmu öyle şey.

Yazdığına memnun oldum

7. Bende bugün ufaktan dönüş yaptım nereden bakarsam bakayım uzun vadeli egeen ve konfrut çıkıyor... İnşallah iyi olur.. Herkesin kağıdı iyi olsun bizimkide iyi olsun..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dogocu bey Yazıyı Oku
    turguaz hatırlarsannnn beni iyi tanıyacaksın **** den kusura bakma da hep aldığın hisselere aşıksın bağımsız analiz yapamıyorsun bence demeyle teknik olmaz azda öz eleştiri yap 8,60 bölünmüş hisse borsada genel kaide bilançosu kadar kar eden sanayii şirketi 10 liradır bilirsin tekniği ise hakkı 7ler. 7,20 üzeri 35- 59-72-eğer bu dirençleri kırarsa 8,23 var hisseye aşık olmadan teknik analiz yapki ekmekkk değil pasta ye senden büyüğüm sakın yanlış anlama dost tavsiyesi....bunca yıldan sonra sana değer verdiğim için yazdım hatam olduysada af eyle kusura bakma sevgiler.....
     Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Bende bugün ufaktan dönüş yaptım nereden bakarsam bakayım uzun vadeli egeen ve konfrut çıkıyor... İnşallah iyi olur.. Herkesin kağıdı iyi olsun bizimkide iyi olsun..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hoş geldiniz Sn Erbos,Sn dogocu ...
    sizi de burada görünce ne kadar doğru bir hissedeyim dedim gururlandım tekrar...
    yolumuz uzun ...
    arada bir tıslayıp hissede algı operasyonu yapanlardan sonra gerçek değerlemele yapabilen arkadaşlarla aynı dili konuşup
    aynı yolda olduğumuzu bilmek güven verdi bana..
    herkese hayırlı kazançlar ...

Sayfa 58/329 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •