Sayfa 308/329 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. almanyadak, yakıt sıkıntısı ..bunun için çay pelet fabrıkasını hizmete alşmış
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. KNFRT gıda birkaç gün dür çok hareketli bı tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    KNFRT gıda birkaç gün dür çok hareketli bı tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.
    Cuma gününden itibaren bir hareketlilik var.Bugün de gidecek gibi oldu 10.30 dan döndü gidemedi.Günü 9.61 ile kapattı.

4. piyasa konfrut gıdanın yavaş yavaş farkına varmış anlaşılan...

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    KNFRT gıda birkaç gün dür çok hareketli bı tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.
    Çok haklı çıktığıma sevindim,tahminim tavanlar devam edecek,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    2 Haftadır yorum yok, hisse bugün nerdeyse tavan yapacaktı.
    Yine kimse yok.
    Keşke burada daha fazla ortak olsaydık.
    7 lerden 8 lere yükselmişti, hey gidi günler.
    Çok sabırsız yatırımcılar var, istiyorlarki alsınlar ve her gün yükselin.
    Borsa çıkarken hisseleri yükselmez ise hemen satıp yükselen hisselerde yerlerini almak istiyorlar.
    Umarım başarıyorlardır???
    Benim stratejim ;
    Güvenmeden alma.
    Aldıktan sonra sabret. En az 2 çeyrek bilanço dönemi sabret.
    Kısa vade yüzde 30 hızlı yükselişte 1/4 ünü ver. Yükseliş devam eder yüzde 50 olursa 1/4 Daha ver.
    Fakat kalan 1/2 yi vermeyi asla düşünme.

Olur ya verdin ve hisse yüzde 20 tekrar geri geldi, bu sefer de verdiklerini geri al.
    Yani geri gelirse al, gelmez ise kalan 1/2 İle devam et.

Genelde bu strateji ile 4-6 hisse arasında hisse taşıyorum.
    Bu şekilde aralarında ağırlık artırıp azaltıyorum. Kısa vade yükselenin ağırlığını azaltıp , portföyümde güvenip yükselmesini beklediğim diğer hisselerin ağırlığını artırıyorum.
    Şimdiye kadar çok faydasını gördüm.

Dağcıların tırmanırken sürekli çivi çakarak ayaklarını biraz daha yükseğe basarak tırmanması gibi.
    Dün itibari ile knfrt da 1/2 ye düştüm.
    Yükselirse benimdir, düşerse geri alırım.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    7 lerden 8 lere yükselmişti, hey gidi günler.
    Çok sabırsız yatırımcılar var, istiyorlarki alsınlar ve her gün yükselin.
    Borsa çıkarken hisseleri yükselmez ise hemen satıp yükselen hisselerde yerlerini almak istiyorlar.
    Umarım başarıyorlardır???
    Benim stratejim ;
    Güvenmeden alma.
    Aldıktan sonra sabret. En az 2 çeyrek bilanço dönemi sabret.
    Kısa vade yüzde 30 hızlı yükselişte 1/4 ünü ver. Yükseliş devam eder yüzde 50 olursa 1/4 Daha ver.
    Fakat kalan 1/2 yi vermeyi asla düşünme.

Olur ya verdin ve hisse yüzde 20 tekrar geri geldi, bu sefer de verdiklerini geri al.
    Yani geri gelirse al, gelmez ise kalan 1/2 İle devam et.

Genelde bu strateji ile 4-6 hisse arasında hisse taşıyorum.
    Bu şekilde aralarında ağırlık artırıp azaltıyorum. Kısa vade yükselenin ağırlığını azaltıp , portföyümde güvenip yükselmesini beklediğim diğer hisselerin ağırlığını artırıyorum.
    Şimdiye kadar çok faydasını gördüm.

Dağcıların tırmanırken sürekli çivi çakarak ayaklarını biraz daha yükseğe basarak tırmanması gibi.
    Dün itibari ile knfrt da 1/2 ye düştüm.
    Yükselirse benimdir, düşerse geri alırım.
    hayırlısı olsun hocam sizin için. açıkçası ben daha ciddi potansiyel olduğunu düşündüğüm için azaltma yerine uzağım sanki.. bakalım zaman bize neyi gösterecek, kabuk değiştiren şirketler bana çok cazip geliyor her nedense..

Sayfa 308/329 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •