Sayfa 293/329 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Bu tabloya göre Konfrut ihract ağırlıklı, AG ise iç talep ağırlıklı hasılat elde ediyor görünüyor.
    İhracat kalemi de arttığı zaman tam olacak, karlılık da artıracak o zaman.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    Bugün ki haber kendi şirketini mi devir almış neyi anlatıyor bilen biri özet geçebilir mi acaba
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bugün ki haber kendi şirketini mi devir almış neyi anlatıyor bilen biri özet geçebilir mi acaba
    Ünvan düzeltmesi yapmış onu bildiriyor

4. Şirket kurumsallaşmaya önem vermeye başladı gibi, geçmişteki eksikleri düzeltiyorlar, geçenlerde de benzer düzeltmeler gelmişti, ciddiyet iyidir.
    Dünkü düşüşü telafi edecek mi bakalım.

Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Bütün gün internetde konfurt tarım ile bilgi aradım sır gibi ne iş yapar ne eder hiç bir bilgi yok tek bulabildiğim bu o da ne anlayamadım
    Sanırım Konfurt tarım ile ilgili derken Konfurt AG den bahsediyorsunuz . Yeni faaliyet alanı.
    Faaliyet konuları ile ilgili tüm bilgiler.var şirket linkinde.

https://konfrutag.com.tr/

6. O siteye baktım çok sınırlı bilgi var

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket kurumsallaşmaya önem vermeye başladı gibi, geçmişteki eksikleri düzeltiyorlar, geçenlerde de benzer düzeltmeler gelmişti, ciddiyet iyidir.
    Dünkü düşüşü telafi edecek mi bakalım.
    Ben de sizin gibi düşünerek portföy ağırlığını artırdım biraz.
    Hem son çeyrek performans hem gıda fiyatlarında son dönemde yaşanan yükseliş beni KONFRT a yöneltti.
    Ayrıca pandemi nedeniyle tüm dünyada tedarik zincirlerinde aksamaların yaşandığı bir dönemde bu yönde de faaliyetlere yatırım yapması önemli geldi.
    Tabi biz böyle düşünüyoruz diye hisse fiyatı hemen yükselecek demek değil. Borsada böyle olmuyor çoğu zaman. Çok yatırımcı icraatı bilançoda görmek istiyor.
    Onlarla aramızdaki fark şu olacak : eğer öngörülerimizde haklı isek biz ucuz fiyattan girmiş olacağız, onlar belki de bizden yüzde 50 daha pahalı girecekler.

İlk çeyrek bilançolar bu kadar yaklaşmışken bu fiyatlarda duruyor olması enteresan.
    Valla işin açıkçası bu fiyatlarda durması da işime geliyor, pozisyon artırmaya devam ediyorum.

Amerika'da bir ayda en çok kazandıran sektörler : Gıda - Yolcu Taşıma - Kömür - Yazılım - İçecek - Gayrimenkul
    Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben de sizin gibi düşünerek portföy ağırlığını artırdım biraz.
    Hem son çeyrek performans hem gıda fiyatlarında son dönemde yaşanan yükseliş beni KONFRT a yöneltti.
    Ayrıca pandemi nedeniyle tüm dünyada tedarik zincirlerinde aksamaların yaşandığı bir dönemde bu yönde de faaliyetlere yatırım yapması önemli geldi.
    Tabi biz böyle düşünüyoruz diye hisse fiyatı hemen yükselecek demek değil. Borsada böyle olmuyor çoğu zaman. Çok yatırımcı icraatı bilançoda görmek istiyor.
    Onlarla aramızdaki fark şu olacak : eğer öngörülerimizde haklı isek biz ucuz fiyattan girmiş olacağız, onlar belki de bizden yüzde 50 daha pahalı girecekler.

İlk çeyrek bilançolar bu kadar yaklaşmışken bu fiyatlarda duruyor olması enteresan.
    Valla işin açıkçası bu fiyatlarda durması da işime geliyor, pozisyon artırmaya devam ediyorum.

Amerika'da bir ayda en çok kazandıran sektörler : Gıda - Yolcu Taşıma - Kömür - Yazılım - İçecek - Gayrimenkul
    Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.
    Aynen hocam, gerek pandemi, gerekse savaş ve diğer koşullardan dolayı tarım ve gdanın ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.
    Büyüme hikayesi olup da önemli sektörlerde faaliyetleri olan bir şirket, öyle görüp inandıktan sonra varsın gitmesin hisse.

Sayfa 293/329 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •