Sayfa 81/329 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 641 - 648 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Ben bir kısmını verdim trade yapmak için,alış kademeleri çok dolu,böyle durumlarda şüpheci olmuşumdur hep.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bol kazançlar dilerim her zaman iki yönlü düşünmek lazım bence de düzeltme de olacak hisse de düşecek. Kızdığım nokta mesnetsiz çamur yorumlar.
     Alıntı Originally Posted by ahmezcik Yazıyı Oku
    Ben bir kısmını verdim trade yapmak için,alış kademeleri çok dolu,böyle durumlarda şüpheci olmuşumdur hep.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi şimdi soruyorum usta tradera. Verdin mi lan alıyor musun aşağıdan? Akşam yazmakla olmuyor çok biliyorsan yaz şimdi tepede satıp dipten alan trader görelim. 8.5 üstü kapatırsa ne diyeceksin ona da bir bakalım. Yoksa akşam salla salla vur duvara...

Ha elinde mal mı yok? Pardon.

Biz temel analiz paylaştık ne hedef fiyat verdik ne insanları beklentiye soktuk bilançosu kötü geldi demedik mi dedik ama satışları çok hızlı da artıyor o nedenle bilanço kötü dahi olsa vermedik dedik. Başka abim dedi ki ben verdim ona da saygı duyduk. Ama böyle saçma sapan kimse yazmadı bu başlıkta insan rahatsız oluyor gerçekten.
    Arkadaşım amaçları zaten rahatsız etmek ,bunun için görevlendirilenler var...
    bunları çok iyi takip etmek lazım...piyasayı derin etkileyecek konjonktürel bir durum yaşamazsak yine son çeyrekte veriler güzelleşecek bunlar şimdiden satın alınıyor..buranın müdavimi arkadaşlarda umutsuzluğa kapılıyorlar ona üzülüyorum.
    herkese hayırlı kazançlar.

4. Haftayı 8,50 ile kapattık. Nosfecargi sözüm sana
    az kaldı sabredin hafta sonuna 40 bin.

5. Devre kesti.- 9

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alamanca Yazıyı Oku
    Devre kesti.- 9

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne oldu ya

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Fiyatla ilgili iddiamız yok dedik hala da yok. Tek yönde ve mesnetsiz yazıyorsun yalan mı?

Hadi haklı çıkmışken yazayım nasıl devre kestirdin ama? Aferin sana. Ver de aşağıdan biraz mal alalım bari, tanzim satış isteriz.
     Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    Haftayı 8,50 ile kapattık. Nosfecargi sözüm sana
    az kaldı sabredin hafta sonuna 40 bin.

-9 gerçekmi

Sayfa 81/329 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz