Sayfa 295/329 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Bist te satışlar(düzeltme) devam edecek gibi duruyor ve gıdalar prim yapmaya yakın sektörler olur tahminimce, inşallah knfrt bayram haftası öncesi 5 li seviyeleri geçip yeni zirveler yapar
    Maşallah güzel bilanço geldi,yarın tavanı göreceğiz muhtemelen ancak çorbacılar işi mok edebiliryinede farketmez bayram sonrası kaldığımız yerden devam ederiz... (Bu bilançodan sonra kısa vadecilerin yerini yeni gelecek orta uzun vade yatırımcılar alacaktır...)
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Konfrut yeni bir faza geçiyor görünüyor, artık şirket daha derin bilgi paylaşmaya başladı.
    Konfrut AG ise bu işin motoru oldu. Faaliyet raporunda Denizli'deki faaliyeti sanki yan faaliyet gibi anlatmışlar.
    Şirket odağını Konfrut AG'ye vermiş görünüyor. Büyümenin sınırsız olacağı Konfrut AG bambaşka değerler yaratacaktır.
    3-5 sene sabır edenler sanıyorum Hektaş ve Ege Endüstri gibi yeni bir hikayenin kahramanı olacaktır.
    Henüz piyasa konunun pek farkında olmadığı için 3-6 ay süre içinde ilginç fiyat hareketleri de yaşayacağız sanki.
    Yaşayıp görelim.
    Tavsiye değildir

3. Bu kağıtta hiç bir şeye güvenmeyin derim.%300 bedelsizde tavan açıp nerdeyse eksi kapatacaktı bu kağıt ,çok kansız bir spek var . KESiNLiKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Tutti Konfruttiiiiiiii tavan açtı.
    Bayram öncesi süper oldu.
    Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Ben de tavana yakın biraz aldım. Son iki çeyrek kârını korusa bile iskontolu bence. Tarım tarafında 2. ceyrek ve 3. çeyrek dönemselliğin etkisi ile daha fazla kâr artışı görebiliriz diye düşünüyorum. Şirketi iyi araştıran ortaklar daha iyi bilir tabi.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by swing Yazıyı Oku
    Konfrut yeni bir faza geçiyor görünüyor, artık şirket daha derin bilgi paylaşmaya başladı.
    Konfrut AG ise bu işin motoru oldu. Faaliyet raporunda Denizli'deki faaliyeti sanki yan faaliyet gibi anlatmışlar.
    Şirket odağını Konfrut AG'ye vermiş görünüyor. Büyümenin sınırsız olacağı Konfrut AG bambaşka değerler yaratacaktır.
    3-5 sene sabır edenler sanıyorum Hektaş ve Ege Endüstri gibi yeni bir hikayenin kahramanı olacaktır.
    Henüz piyasa konunun pek farkında olmadığı için 3-6 ay süre içinde ilginç fiyat hareketleri de yaşayacağız sanki.
    Yaşayıp görelim.
    Tavsiye değildir
    Ana ortak DÖHLER şirketi kimdir ne iş yapar diye baktığımızda KNFRT daki vizyon değişimini daha iyi anlayabiliriz.

1838 yılında Almanya’da kurulan DÖHLER, Türkiye’de 1998 yılından beri içecek ve gıda endüstrisi için meyve ve sebze suyu konsantreleri, meyve püreleri, aromalar ve soslar üreterek, bu ürünlerin yurtiçi ve yurtdışında satışını gerçekleştiren, içerik sistemleri ve entegre çözümler sağlamada dünyanın önde gelen üretici ve tedarikçilerinden bir tanesidir.

DÖHLER, çok çeşitli kültürel geçmişe, ülkelere ve yaş gruplarına ait 5.000'den fazla çalışanla, 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Doğayı ve yenilikçi teknolojileri başlangıç noktası olarak kullanarak, müşteriler ve tüketiciler için gerçek katma değer yaratmak amacıyla her zaman bir adım daha ileri gidiyor. Bu standart, verdiği söze de yansıyor: “Hayata Yeni Fikirler Katarız.”

DÖHLER bu yaklaşımını, az bürokrasiye, fikirleri hızlıca hayata geçirme kabiliyetine, güven veren, genç, dinamik, innovatif bir ekip olmaya borçlu.

7. Konfrut AG hevesiyle ben de aranıza katıldım. İş modelini beğendim, sahada nasıl iş çıkaraklar onu da zamanla takip edeceğiz. Eğer düzgün götürürlerse bir kaç seneye 500 Milyon $ ile 1 Milyar $ arası ciro, 50-100 Milyon $ FAVÖK hayal değil. Can Aydemir, Kerim Aydemir ve Burak Öztürk umarım sahada vizyonu iyi uygularlar, yoksa fikrin önü açık kesinlikle. Döhler ile olan ilişkiye de dikkat etmek gerek. Satışların yarısı oraya, umarım transfer fiyatlaması hususuna dikkat ediyorlardır.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

8. Şirketi bilmiyordum, tatilde inceledim, biraz tanıdım. Çok şirket incelerim, önyargıyla hiç açıp bakmamıştım. Şimdilik biraz aldım, yapabileceği çok şey var şirketin.

Sayfa 295/329 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •