Sayfa 320/329 İlkİlk ... 220270310318319320321322 ... SonSon
Arama sonucu : 2625 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. kıymetli formdaşlar. Buradaki bilgiler daha net ve emeği geçen arkadaşlara çoook teşekkür ederim.
    4. son çeyrek bilanço çok iyi gelecek gibi. Kısa orta ve uzun vade hedeflerinizi bizlerlede paylaşırsanız çok memnun olurum. Saygılarımla.

2. Hedef fiyat bilanço ile değişiklik gösterebileceği için özellikle büyüyen şirketlerde net rakam çok zor… finans yaptırımın son raporunda 2023 yol sonu ciro hedefini baz alabilirsiniz. Ben bilanço sonrası özet bir analiz paylaşmayı düşünüyorum… iyi akşamlar paydaşlar
    Ytd

3. Çok teşekkür ederim. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim.

4. İyi pazarlar arkadaşlar. Cuma günü eksiden artıya geçmeyi sağlayan hareketi neye borçluyuz… yine vakıf mı aldı? Paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by Degerlemeli Yazıyı Oku
    İyi pazarlar arkadaşlar. Cuma günü eksiden artıya geçmeyi sağlayan hareketi neye borçluyuz… yine vakıf mı aldı? Paylaşabilir misiniz? Teşekkürler
    İyi pazarlar. Ben kendi bakış açımdan açıklamaya çalışıyım. Düzeltmeden önce 20 li zirvelere bir anda çıkınca, orta uzun vade olarak bakmama rağmen, kısa da mevcut fiyat şirketin değerine yaklaştığını ve diğer takip ettiğim hisselerde daha düşük değerden fiyatlandığı için; hisselerimizin bir kısmını (ailece) realize edip, diğer hisselere ekledik. Kısa da düzeltmenin tamamladığını düşünerek Cuma günü hisse ekside iken, diğer hisselerden bir kısmını realize edip tekrar daha sınırlı da olsa yerine koymuş olduk. Nitekim cuma kapanışı tesadüfte olsa artıda kapadı. Büyük ihtimal diğer knfrt alanlarda bu şekilde düşünmüş olabilirler. Gelecek bilanço beklentileri ve yatırımlar da etken olmuş olabilir.

Sayfa 320/329 İlkİlk ... 220270310318319320321322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •